Ekogroszek Piekło Żółty 27 MJ

(11 opinii klienta)

1 360,00 1 398,00  brutto

 • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Ekogroszek Piekło Żółty parametry 
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność27-26 MJ/kg
Popiół4-9%
Siarka0,4-0,9%
Spiekalność1-10

Prezentowany EKOGROSZEK PIEKŁO ŻÓŁTY to produkt o doskonałych parametrach, otrzymany na bazie węgla wysokiej jakości.

Jest to produkt najwyższej jakości, wolny od wszelkich niepożądanych zanieczyszczeń i brudu. Oferowane paliwo stałe typ 32, czyli węgiel kamienno – płomienny to produkt odznaczający się dużą zawartością części lotnych, niską zdolnością spiekania oraz posiadający doskonałą kaloryczność na poziomie 26-27 MJ/kg, dzięki czemu jest on wyjątkowo efektowny i niezwykle wydajny w użytkowaniu. Paliwo to przeznaczone jest do pieców najwyższej generacji, dostosowanych do spalania opału we frakcji 5 – 25 mm, w tym kotłów z podajnikiem ślimakowym oraz z podajnikiem tłokowym. To produkt, który zdecydowanie zmieni pozytywnie Twoje spojrzenie na proces ogrzewania Twojego domu i pozytywnie wpłynie na eksploatację pieca.

Oferowany EKOGROSZEK PIEKŁO ŻÓŁTY za sprawą swoich świetnych właściwości cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem wśród Klientów naszego sklepu. Do każdego z naszych zakupów dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, które gwarantuje najwyższą jakość kupowanego paliwa.

Wyczyść
SKU: 51639 Kategoria: Tag:

11 komentarzy(e) dla Ekogroszek Piekło Żółty 27 MJ

 1. Kamil Gmosiński (zweryfikowany)

  Dziękuję węgiel24.pl za pomoc w wyborze idealnego opału dopasowanego do mojego pieca. Profesjonalna obsługa i optymalnie szybki czas realizacji.

 2. Dominik Lazur (zweryfikowany)

  Niemal się nie spieka, ilość popiołu minimalna, ilość siarki pozwalająca określić ten opał jako ekologiczny. Dla mnie wystarczający. Polecam z czystym sumieniem.

 3. Jacek Kalinowski (zweryfikowany)

  Ekogroszek Piekło żółty to zgodnie z opisem opał wysokich lotów. Dzięki niemu moja żona w końcu powiedziała, że mamy w domu tak ciepło, jak powinno być. Nie spieka się, nie pozostawia niemal popiołu. Polecam.

 4. Tomasz Michalski (zweryfikowany)

  Od lat to mój sprawdzony i rzetelny sprzedawca ekogroszku. Zawsze na czas i w dobrej cenie. Polecam.

 5. Lucjan Gawor (zweryfikowany)

  Pierwszorzędny, profesjonalny skład opału. Polecam. Solidnie, tanio i zawsze na czas.

 6. Kamil Grześkowiak (zweryfikowany)

  Według mnie spala się dobrze, nie spieka się. Ekogroszek czysty, bez zawartości miału. Wszystko ok.

 7. Bogdan Płaza (zweryfikowany)

  Dobra kaloryczność ekogroszku. Dobry kontakt i szybka dostawa.

 8. Marek Buczek (zweryfikowany)

  Jestem waszym stałym klientem. Znajomym już poleciłem wasz skład opału. Dobre ceny i świetna jakość.

 9. Piotr Sieradz (zweryfikowany)

  Ekogroszek Piekło to ten rodzaj opału, którego nie kupimy nigdzie indziej. W tamtym roku ogrzewałem nim moją firmę i w tym roku też jestem mu wierny.

 10. Konrad Zyzik (zweryfikowany)

  Dobry towar, suchy, waga okej, transport bez zastrzeżeń. Żółty ekogroszek się fajnie pali i nie zostawia zanieczyszczeń. Warto zainwestować w węgiel workowany, ogromna wygoda użytkowania.

 11. Piotr Rybus (zweryfikowany)

  Super zakup, węgiel na bardzo wysokim poziomie, doskonałe ogrzewanie plus brak problemu ze sprzątaniem. Szybka dostawa i dobra komunikacja ze sprzedającym to dodatkowe plusy. Panowie z firmy kurierskiej dostarczyli nam węgiel bardzo blisko, dokładnie tam, gdzie prosiliśmy, co było bardzo uprzejme i bardzo nam pomogło. Z pewnością znów skorzystamy z oferty tej strony.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TYP: 32 – węgiel gazowo-płomienny
Charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, niską zdolnością spiekania, silnie świecącym płomieniem.

Przeznaczenie:

 • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
 • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym
 • inne kotły dostosowane
 • do spalania opału we frakcji 5-25 mm

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Pin It on Pinterest

Share This