Ekogroszek Piekło Żółty 27 MJ luzem

(6 opinii klienta)

1 280,00 1 318,00  brutto

 • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Ekogroszek Piekło Żółty parametry 
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność27-26 MJ/kg
Popiół4-9%
Siarka0,4-0,9%
Spiekalność1-10

Ekogroszek PIEKŁO to opał , który został poddany obróbce mechanicznej, dzięki czemu uzyskaliśmy paliwo stałe o powtarzalnej frakcji wielkości 5-25 mm. Obróbka mechaniczna polega na kruszeniu węgla na nowoczesnych maszynach, po czym węgiel jest przesiewany przez sita, dzięki czemu klient kupuje już oczyszczony z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń ekogroszek.

Ekogroszek Piekło Żółty został udoskonalony, aby jego jakość przewyższała inne paliwa stałe pod względem energetycznym. Jest to jedyny taki, dostępny na polskim rynku węgiel, który oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie przy jednocześnie bardzo wysokiej wartości energetycznej i małej zdolności spiekania, niskiej zawartości siarki oraz odpowiedniej temperaturze mięknienia popiołu. Ekogroszek PIEKŁO jest idealnym paliwem stałym do kotłów IV i V klasy ekologicznej, czyli do kotłów najnowszej generacji. Dzięki swojej wysokiej wartości energetycznej i stosunkowo niskiej cenie Ekogroszek PIEKŁO w zatrważającym tempie zyskuje popularność zarówno w kraju, jak i państwach ościennych.

Wyczyść
SKU: 57112 Kategoria: Tag:

6 komentarzy(e) dla Ekogroszek Piekło Żółty 27 MJ luzem

 1. Witold Kawecki (zweryfikowany)

  Piekło żółty to przede wszystkim wysoka kaloryczność przy niewielkiej ilości spieków, ekologiczność. Polecam z czystym sumieniem.

 2. Mirosław Bakowski (zweryfikowany)

  Węgiel24.pl to pełen profesjonalizm, realizacje zamówień ekspresowe, dostawa bez zarzutu, a produkty sprawiają, że uśmiecham się mimowolnie. Dziękuję za opał piekło żółty, bo to rewelacyjny opał. Polecam z czystym sumieniem.

 3. Hubert Wilanowski (zweryfikowany)

  Konkurencyjna cena i wysoka jakość ekogroszku sprawiły, ze jeszcze po niego wrócę. Polecam skład opału za szybką dostawę i przemiły kontakt.

 4. Albert Dziekoński (zweryfikowany)

  Wysoko energetyczny ekogroszek. Czysty, suchy, bez kamieni. Zdecydowanie najlepszy.

 5. Lucjan Karp (zweryfikowany)

  Zakup opału poza sezonem grzewczym to była najlepsza decyzja. Cena ok i jakość ekogroszku także.

 6. Witold Wawrzyniak (zweryfikowany)

  Opał pierwsza klasa. Doskonałe spalanie, mało popiołu i wysoka kaloryczność.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TYP: 32 – węgiel gazowo-płomienny
Charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, niską zdolnością spiekania, silnie świecącym płomieniem.

Przeznaczenie:

 • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
 • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym
 • inne kotły dostosowane do spalania opału we frakcji 5-25 mm

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Pin It on Pinterest

Share This