Ekogroszek workowany

Nasz ekogroszek workowany pakujemy w odporne na promienie UV opakowania foliowe. Paleta mieści 40 worków po 25 kg najlepszego ekogroszku. Mocne opakowania dodatkowo zabezpieczone kapturem oraz owinięte folią stretch stanowią solidne zabezpieczenie przed deszczem.

Ekogroszek Piekło Pomarańczowy

Ekogroszek Piekło Pomarańczowy 29 MJ

Już dziś w naszej ofercie wysokiej jakości ekogroszek Piekło Pomarańczowy 29 MJ pochodzący z KWK Bobrek. Ta wysokoenergetyczna propozycja dedykowana jest do zastosowania z kotłami najwyższej generacji przystosowanymi do spalania opału o frakcji 5 – 25 mm
Ekogroszek Piekło Czerwony

Ekogroszek Piekło Czerwony 28 MJ

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości opału to nasza propozycja jest dla Ciebie. Ekogroszek Piekło Czerwony 28 MJ to idealna propozycja dla wymagających. Powstała na bazie węgla Mysłowickiej Kopalni Wesoła, dzięki czemu otrzymaliśmy produkt o granulacji 5 – 25 mm

Ekogroszek Piekło Żółty

Ekogroszek Piekło Żółty 27 MJ

Ekogroszek Piekło Żółty 27 MJ to jedna z tych propozycji znajdujących się w ofercie naszego sklepu, która cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem Klientów. Otrzymaliśmy na bazie węgla pochodzącego z pokładów Rybnickiej Kopalni Chwałowice.

Ekogroszek Piekło Fioletowy

Ekogroszek Piekło Fioletowy 26 MJ

Ekogroszek Piekło Fioletowy 26 MJ to efektywny opał mający swoje korzenie w kopalniach grupy PGG. Jego niska spiekalność i wysoka kaloryczność sprawiają, że jest on coraz chętniej kupowany przez Klientów nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę

Ekogroszek Piekło Beżowy

Ekogroszek Piekło Beżowy 25 MJ

Już dziś proponujemy Ci wysokiej jakości opał – Ekogroszek Piekło Beżowy. To kaloryczne paliwo stałe powstało dzięki obrobce mechanicznej węgla pochodzącego w przeważającej ilości z pokładów Kopalni Piast. Jest doskonałą propozycją dla posiadaczy kotłów IV i V klasy ekologicznej

Ekogroszek luzem

Ekogroszek luzem

Ekogroszek luzem to propozycja idealna dla osób, które wolą kupować opał na swoich zasadach. Rozwiązanie to pozwala na zamówienia odpowiedniej dla nas ilości danego Ekogroszku Piekło z odbiorem osobistym lub transportem na terenie Śląska

Ekogroszek – tanie i skuteczne paliwo

Piece i kotły na ekogroszek z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego jako paliwo są bardzo ekonomiczne w zużyciu i z powodzeniem ogrzeją cały dom czy mieszkanie, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Ekogroszek jest też z pewnością o wiele bardziej przyjazną dla środowiska opcją niż wybór węgla.

Ekogroszek workowany

Na rynku istnieje wiele różnych odmian ekogroszku. Warto, zanim wybierzemy odpowiednie dla nas paliwo sprawdzić, czy w czasie obróbki jest ono oczyszczone z kurzu i zanieczyszczeń. Odpowiednia obróbka mechaniczna pozwala na uzyskanie ekogroszku wysokiej jakości. Jego odpowiednie oczyszczenie, to także gwarancja mniejszej emisji spalin oraz wydłużenia żywotności kotła.

Ekogroszek to najlepsze paliwo nowej generacji do kotłów. Te, najczęściej wyposażone w podajniki, timery oraz termostaty maksymalnie ułatwiają ich użytkowanie. Dzięki wbudowanym podajnikom nie ma konieczności schodzenia do kotłowni, a termostat będzie czuwał nad utrzymaniem żądanej temperatury. To bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie. Dodatkowo termostat zapobiega przed przegrzewaniem powierzchni, co często się zdarza.

Ekogroszek workowany – cena
i jakość w parze

Ceny ekogroszku wahają się od 15 do 30 zł. Jednak nie cena, a skład są tu najbardziej istotne. Ekogroszek jest dedykowany do kotłów nowej generacji, które dodatkowo dbają o ochronę środowiska. Wybierajmy więc to paliwo, które jest wolne od zanieczyszczeń. Ekogroszek workowany prosto z kopalni to dobry wybór i przystępna cena. Zwróćmy uwagę na proces jego obróbki oraz fakt, czy po wydobyciu został oczyszczony, zanim trafi na sprzedaż.

Ekogroszek luzem – cena za kg

Pieklorz, Wesoła, Bobrek i wiele innych dostępnych opcji, można także wybrać w wariancie na kg. Wszystkie paliwa są workowane po 25 kg, ale wiele osób woli skorzystać z zakupu na wagę. Węgiel można zamówić z opcją dostawy lub wybrać odbiór osobisty. Dobry ekogroszek workowany to nie tylko długie spalanie, ale także opał wolny od zanieczyszczeń. Dzięki temu nie tylko chronimy środowisko, ale także poprzez wybór paliwa wysokiej jakości przyczyniamy się do wydłużenia żywotności naszego pieca. Jego zakup to spora inwestycja, warto więc żeby posłużył nam jak najdłużej. Inteligentne systemy sterowania takie jak timery czy nawet termostat pozwalają na ekonomiczne użytkowanie.

Ekogroszek workowany z dostawą to dobra opcja dla wszystkich tych, którym zależy na czasie i wygodzie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu.

=

Suchy węgiel

=

Wysokokaloryczny

=

Mało popiołu

=

Mało siarki

=

Bez pyłu węglowego

www.ekogroszekpieklo.pl

Pin It on Pinterest

Share This