NIEDOSTĘPNY

Pellet Olczyk

Wydajny ekologiczny, wytworzony z naturalnych składników – taki właśnie jest pellet, i nic dziwnego, że z roku na rok ta metoda ogrzewania domu zyskuje coraz więcej fanów. Jednak zanim zdecydujemy się na zakup paliwa, warto sprawdzić jego kaloryczność oraz szczegółowy skład.

Ochrona środowiska

Nie da się ukryć, że pellet jest opałem przyjaznym dla środowiska. Sam zaliczany jest do biopaliw, z uwagi na jego naturalne pochodzenie. Warto także zaznaczyć, że emisja CO2 jaka jest wytwarzana w czasie spalania, odpowiada tej, którą wytwarza drzewo w czasie wzrostu. Kolejne atuty świadczące za zaletą tego rozwiązania to choćby niewielka ilość siarki, która jest wytwarzana podczas spalania. Dodatkowo niewielka ilość popiołu sprawia, że wystarczy opróżnić piec dwa razy do roku. Sam popiół można wykorzystać jako nawóz.

Pellet Olczyk jest sprzedawany w workach, które zapobiegają przedostawaniu się wilgoci. Wykorzystanie innowacyjnej metody suszenia w 100 stopniach, sprawia, że otrzymują Państwo pellet najwyższej jakości.

860,00  brutto

Oferta ważna jeszcze

NIEDOSTĘPNY

Opinie klientów dla Pellet Olczyk

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest