Kostka Prosta

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Prostota zawsze jest w modzie, a te kostki brukowe to świetny materiał do wykończenia podjazdu, układania pięknych alejek czy chodników. Jej gładka powierzchnia tworzy piękną i spójną całość, a sama kostka jest też materiałem o dużej wytrzymałości.

Proste kształty, ciekawe rozwiązania

Ta kostka brukowa to materiał o dużej wytrzymałości na warunki atmosferyczne i ścieranie. Wytrzyma zarówno duże słońce, jak i mroźną zimę. To doskonały materiał, z którego można wykonać podjazd czy przydomowe alejki. Jej prosty kształt sprawia, że z pewnością przypadnie do gustu fanom minimalizmu. Ale możliwość łączenia kostki w różnym kolorze, pozwala na wykonywanie z niej bardzo ciekawych aranżacji. Kostka w kolorze szarym będzie pasowała do każdego koloru elewacji, a jasna barwa dobrze kontrastuje z zielenią trawnika. Jednak wiele dostępnych kolorów pozwala na tworzenie bardziej fantazyjnych aranżacji.

Pod domem i na mieście

Bruk prosty znajduje zastosowanie tam, gdzie odbywa się ruch pieszy i niewielkie natężenie ruchu samochodowego. Ta kostka doskonale sprawdzi się przed blokami, w parkowych alejkach czy nawet jako otoczenie większych krzewów i drzew. Wiele kolorów, w jakich występuje, sprawia, że z pewnością każdy znajdzie dla niej zastosowanie. Zdecydowanym atutem tej kostki, jest wyjątkowo płaska powierzchnia, jaka jest otrzymywana po jej ułożeniu. Ta kostka doskonale sprawdzi się jako nawierzchnia pod ogrodową wiatę czy wolnostojący garaż.

Łatwe sprzątanie

Kostka prosta jest bardzo prosta w utrzymaniu czystości. Jej boki posiadają mikrofazę, dzięki czemu boki mocno do siebie przylegają. Dzięki temu w szczelinach nie będzie się gromadzić kurz i pył, nie powinny między nią też wyrastać rośliny. Taka kostka to nie tylko solidny materiał, ale też coś, co odmieni każdy podjazd czy ogródek. Warto postawić na fachową firmę, która zajmie się jej dobrym i dokładnym ułożeniem. A jeśli chodzi o sam wzór, warto zobaczyć inspiracje w internecie, jest tego naprawdę wiele.

 

Pin It on Pinterest