Ekogroszek Strzelce Opolskie

Wydajny ekogroszek cechujący się wysoką wydajnością i niską zawartością siarki, wody oraz substancji niepalnych. Pochodzący z rodzimych kopalń węgiel spełnia najbardziej rygorystyczne normy jakości, jakim poddawany jest ten rodzaj paliwa opałowego. Pakowany w 25 kilogramowe worki foliowe, które chronią go przed opadami atmosferycznymi i wilgocią.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

W branży opałowej działamy od wielu lat, dzięki temu nabyliśmy doświadczenie, które wykorzystujemy do dnia dzisiejszego. Dlatego zawsze jakość produktu idzie u nas w parze z jakością obsługi. Przeszkoleni, rzetelni pracownicy to pewność, że uzyskasz u nas odpowiedź na najbardziej nurtujące Cię kwestie.

Ekogroszek z polskich kopalni

Szukasz wyróżniającego się wysoką kalorycznością węgla z polskich kopalni? Doskonale trafiłeś. W swojej ofercie posiadamy Ekogroszek Piekło wyprodukowany z wyselekcjonowanego węgla kamiennego z najlepszych kopalni w kraju. Pakowany w 25 kilogramowe worki foliowe daje gwarancję zachowania czystości w kotłowni.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło to produkowane z wyselekcjonowanego węgla brunatnego lub kamiennego paliwo opałowe charakteryzujące się wysoką kalorycznością, niską spiekalnością oraz wysokimi normami jakości. Spełniający wszelkie wymogi prawne węgiel jest znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż ten tradycyjny.

Google Maps logo

Polecam tą firmę. Profesjonalna i miła obsługa. Jakość super oczywiście konkurencyjna cena. Szybka dostawa, jestem zadowolony w 100% na pewno skorzystam ponownie.

Jacek Piwowarski

 

Google Maps logo

Polecam serdecznie. Już czwarty sezon biorę eko groszek żółty i jestem mega zadowolona. Miła i sympatyczna obsługa, szybka dostawa polecam na 100%.

Aleksandra Kroczek

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przemiła obsługa i szybka realizacja zlecenia poprzez bardzo dobry sprzęt i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Henryk Z.

 

Pełny profesjonalizm, zarówno przy zamawianiu jak i dostawie. Spalanie jak marzenie,zapewne będzie to mój stały dostawca. Polecam w 100%.

Antoni S.

 

Pin It on Pinterest

Share This