Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Cena na weekend!!! 3 540,00  brutto

21 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek Strzelce Opolskie

Wydajny ekogroszek cechujący się wysoką wydajnością i niską zawartością siarki, wody oraz substancji niepalnych. Pochodzący z rodzimych kopalń węgiel spełnia najbardziej rygorystyczne normy jakości, jakim poddawany jest ten rodzaj paliwa opałowego. Pakowany w 25 kilogramowe worki foliowe, które chronią go przed opadami atmosferycznymi i wilgocią.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

W branży opałowej działamy od wielu lat, dzięki temu nabyliśmy doświadczenie, które wykorzystujemy do dnia dzisiejszego. Dlatego zawsze jakość produktu idzie u nas w parze z jakością obsługi. Przeszkoleni, rzetelni pracownicy to pewność, że uzyskasz u nas odpowiedź na najbardziej nurtujące Cię kwestie.

Ekogroszek z polskich kopalni

Szukasz wyróżniającego się wysoką kalorycznością węgla z polskich kopalni? Doskonale trafiłeś. W swojej ofercie posiadamy Ekogroszek Piekło wyprodukowany z wyselekcjonowanego węgla kamiennego z najlepszych kopalni w kraju. Pakowany w 25 kilogramowe worki foliowe daje gwarancję zachowania czystości w kotłowni.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło to produkowane z wyselekcjonowanego węgla brunatnego lub kamiennego paliwo opałowe charakteryzujące się wysoką kalorycznością, niską spiekalnością oraz wysokimi normami jakości. Spełniający wszelkie wymogi prawne węgiel jest znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż ten tradycyjny.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek Strzelce Opolskie

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This