Ekogroszek Piekło Pomarańczowy 29 MJ

(13 opinii klienta)

1 460,00 1 498,00  brutto

 • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Ekogroszek Piekło Pomarańczowy parametry 
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność29-27 MJ/kg
Popiół3-8%
Siarka0,4-0,8%
Spiekalność0-10

Oferowany EKOGROSZEK PIEKŁO POMARAŃCZOWY to propozycja najwyższej jakości, otrzymana na bazie węgla pozyskiwanego z kopalni KWK BOBREK.

Jest to produkt pozbawiony niepożądanych zanieczyszczeń, w tym między innymi niechcianych pyłów, charakteryzujący się doskonałymi parametrami zapewniającymi najwyższą satysfakcję użytkowania. Jest to węgiel gazowo – płomienny, typ 32 odznaczający się dużą zawartością części lotnych, spalający się silnie świecącym płomieniem. Ekogroszek posiada wysoką kaloryczność 27 – 29 MJ/kg oraz niską spiekalność 0 – 10, które stanowią jego niepodważalny atut, zapewniający mu rosnące zainteresowanie wśród Klientów. Produkt ten przeznaczony jest do kotłów najwyższej generacji przystosowanych do spalania opału we frakcji 5 – 25 mm, w tym kotłów retortowych z podajnikiem ślimakowym oraz z podajnikiem tłokowym.

Wszystko to sprawia, że palenie w piecu oferowanym EKOGROSZKIEM PIEKŁO POMARAŃCZOWYM stanie się przyjemnością, a nie koniecznością, którą musisz wykonać, by zapewnić sobie przyjemne ciepło w Twoim zaciszu domowym. Do każdego zakupionego produktu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych.

Wyczyść
SKU: 51626 Kategoria: Tag:

13 komentarzy(e) dla Ekogroszek Piekło Pomarańczowy 29 MJ

 1. Tomasz Adamowicz (zweryfikowany)

  Uważam, że to jeden z najlepszych ekogroszków na rynku. Długo się pali, więc zapewnia odpowiednią ilość ciepła, ilość popiołu jest znikoma, a kaloryczność wysoka. Kupię pewnie ten ekogroszek nie raz.

 2. Fryderyk Jasiak (zweryfikowany)

  Profesjonalny produkt zapakowany w worki wysokiej jakości. Wysoka kaloryczność, niska spiekalność. Wszystko zgodnie z informacją na opakowaniu. Polecam

 3. Kornelia Tomasik (zweryfikowany)

  Znalazłam swój idealny opał. Ekogroszek Piekło pomarańczowy to sucha, wysokokaloryczna propozycja pozostawiająca niewielką ilość popiołu. Realizacja zamówienia – bardzo szybka, a wysokiej jakości worki zapewniają odpowiednią suchość.

 4. Zyno (zweryfikowany)

  testuje własnie pierwszą tonę .
  Jest rewelacyjnie . Przy dobrych ustawieniach pieca brak spieków mało popiołu.

 5. Adrian Pyć (zweryfikowany)

  Dobrej jakości opał, który kupuje u was już drugi rok z rzędu. Polecam.

 6. Zygmunt Frankowski (zweryfikowany)

  Jeśli szukasz najlepszego składu węgla to zajrzyj tutaj. Atrakcyjne ceny i opał dobre jakości. Polecam. Ja jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

 7. Michał Wysocki (zweryfikowany)

  Bardzo dobra jakość ekogroszku. Zamówiłem kolejną dostawę, aby na jesień już mieć u siebie.

 8. Natan Andrzejewski (zweryfikowany)

  Tani opał dobry jakościowo. Wszystko sprawnie. Kupuje tam opał od jakiegoś czasu i waga zawsze się zgadza. Polecam.

 9. Jan Podolski (zweryfikowany)

  Kaloryczny i bardzo dobry jakościowo ekogroszek. Szybka dostawa i dobry kontakt to duży plus.

 10. Jurek Kałużyński (zweryfikowany)

  Ekogroszek dobrej jakości. Mało popiołu, bez spieków. Polecam.

 11. Krzysztof Dzik (zweryfikowany)

  To już kolejny rok, w którym kupuje u was opał. Tym razem Ekogroszek Piekło Pomarańczowy. Również wysokokaloryczny, dobrze się spala. Polecam.

 12. Piotr Kapusta (zweryfikowany)

  Świetny ekogroszek, służył mi przez cały poprzedni sezon grzewczy i szczerze polecam. Idealne uziarnienie do kotłów z automatycznym podajnikiem, wysoka kaloryczność i zero spieków w palniku. Właśnie zamawiam po raz drugi na nadchodzący sezon.

 13. Antoni Nikiel (zweryfikowany)

  Zamówiłem pierwszy raz węgiel ze strony wegiel24 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, już na drugi dzień po zamówieniu węgiel był we wskazanym miejscu, kurier przed dostawą kontaktował się ze mną, dzięki czemu wiedziałem co i jak. Węgiel spala się ładnie, jest suchy, nie tworzy spieków, na czym mi bardzo zależało, bo mam nowoczesny kocioł i zależy mi dobrym jakościowo opale. Dodatkowo dużo ciepła podczas spalania, jestem naprawdę mile zaskoczony ekogroszkiem z KWK Bobrek.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TYP: 32 – węgiel gazowo-płomienny
Charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, niską zdolnością spiekania, silnie świecącym płomieniem.

Przeznaczenie:

 • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
 • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym
 • inne kotły dostosowane
 • do spalania opału we frakcji 5-25 mm

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Pin It on Pinterest

Share This