Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

1 900,00  brutto

Ekogroszek workowany Pszczyna

Dostępny w naszym sklepie węgiel workowany Ekogroszek Piekło jest jednym z tych produktów, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Klientów naszego sklepu. Jest to wysokiej jakości paliwo opałowe stanowiące doskonałą alternatywę dla pozostałych produktów tego typu, które otrzymywane jest z węgla pozyskiwanego ze specjalnie wyselekcjonowanych polskich kopalni.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Jakie powinno być Twoje pierwsze skojarzenie jeśli usłyszysz Węglobud? Szybko sprawnie i profesjonalnie. A dlaczego? Ponieważ my jako odpowiedzialna firma posiadamy pracowników, którzy są specjalistami do spraw opału, a co za tym idzie będą w stanie zapewnić Ci doradztwo oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Ekogroszek z polskich kopalni

Dzięki zaopatrywaniu się przez naszą firmę w specjalnie wyselekcjonowany węgiel kamienny pochodzący z polskich kopalń nasi Klienci mają gwarancję, że otrzymują od nas produkt najwyższej jakości, który odznacza się doskonałymi parametrami, przekładającymi się na świetną wydajność naszego ekogroszku Piekło.

Zalety Ekogroszku Piekło

Nie wiesz, czy Ekogroszek Piekło jest dobrym wyborem? Nie musisz się nad tym zastanawiać, ponieważ nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości, które zapewnią Ci ciepło na długie godziny, stając się tym samym ekonomicznym i wydajnym opałem, którego nie będziesz chciał oddać nikomu.

Opinie klientów dla Ekogroszek workowany Pszczyna

5 komentarzy(e) dla Dostawa KDW

 1. Michał Kaczmarek (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z dostawy węgla prosto z kopalnii PGG przez firmę Węglobud jako KDW. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i terminowo, a jakość dostarczonego węgla jest doskonała.

 2. Jan Wójcik (zweryfikowany)

  Dziękuję za świetną dostawę węgla. Zamówienie zostało dostarczone dokładnie tak, jak ustaliliśmy, a obsługa klienta była profesjonalna i pomocna.

 3. Paweł Adamczyk (zweryfikowany)

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości węgla dostarczonego przez firmę Węglobud. Dostawa była punktualna, a pracownicy byli uprzejmi i kompetentni. Polecamy ich usługi.

 4. Rafał Zieliński (zweryfikowany)

  Dostawa węgla prosto z PGG przez firmę była szybka i bezproblemowa. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.

 5. Tomasz Kowalczyk (zweryfikowany)

  Firma Węglobud spełniła moje oczekiwania podczas dostawy węgla. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
 • Jedna gra na użytkownika.
 • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest