Ekogroszek Piekło Fioletowy 26 MJ luzem

(8 opinii klienta)

1 260,00 1 298,00  brutto

 • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Ekogroszek Piekło Fioletowy parametry 
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność28-26 MJ/kg
Popiół3-9%
Siarka0,6-0,8%
Spiekalność0-15

Ekogroszek Piekło Fioletowy, został poddany obróbce mechanicznej, dzięki czemu uzyskaliśmy paliwo stałe o powtarzalnej frakcji wielkości 5-25 mm. Obróbka mechaniczna polega na kruszeniu węgla na nowoczesnych maszynach, po czym węgiel jest przesiewany przez sita, dzięki czemu klient kupuje już oczyszczony z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń ekogroszek.

Ten wyjątkowy produkt, stworzony z wyselekcjonowanych węgli o wzorowych parametrach jest niedostępny nigdzie indziej. Fioletowy Ekogroszek Piekło jest doskonałym paliwem dla kotłów spełniających wymagania ekologiczne, dzięki czemu zyskuje coraz większą popularność w kraju. Niewątpliwym plusem tego paliwa jest niska cena przy jednocześnie zachowanej wysokiej jakości opału.

Istotnym jest fakt, że niska zawartości popiołu i wilgoci ekogroszku minimalizują emisję szkodliwych czynników do powietrza atmosferycznego przy zachowaniu wysokich parametrów cieplnych.

Wyczyść
SKU: 57109 Kategoria: Tag:

8 komentarzy(e) dla Ekogroszek Piekło Fioletowy 26 MJ luzem

 1. Tadeusz Idzikowski (zweryfikowany)

  Wybrałem wersję luzem. Sam ekogroszek super jakości, nie spieka, niemal nie pozostawia zanieczyszczeń. Jak dla mnie idealny wybór. Polecam.

 2. Tymon Wilkowski (zweryfikowany)

  Lepszego ekogroszku nie znajdziecie w żadnym innym składzie. Dobrze się pali, jest kaloryczny i nie tworzy spieków.

 3. Michał Rosiak (zweryfikowany)

  Jak opał to tylko w tym składzie. Najlepszy, najbardziej wydajny ekogroszek. Niska spiekalność i mała zawartość popiołu. Polecam bo warto.

 4. Konstanty Wróblewski (zweryfikowany)

  Ekogroszek suchy, bez kamieni. Kaloryczność i znikoma ilość popiołu sprawiły, że przed zimą zakupie pewnie jeszcze parę ton. Polecam.

 5. Filip Zatorski (zweryfikowany)

  Złożyłem duże zamówienie na ekogroszek. Transport ekspresowy pod same drzwi. Dziękuję za szybką realizację zamówienia i ekogroszek najwyższej jakości.

 6. Radosław Pietrzak (zweryfikowany)

  Jeden z lepszych sprzedawców opału na jakiego do tej pory trafiłem. Opał dobrej jakości, znikome ilości popiołu.

 7. Dawid Smolarek (zweryfikowany)

  Najlepszy skład na jaki do tej pory trafiłem. Opał suchy, popiołu zostaje tyle co nic. Polecam.

 8. Bartek Woźniak (zweryfikowany)

  Bardzo dobrze wyselekcjonowany węgiel, brak kamieni. Szybka dostawa. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TYP: 31,2 – węgiel płomienny charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, bardzo małą zdolnością spiekania, długim, silnie świecącym płomieiem.

Przeznaczenie:

 • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
 • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Pin It on Pinterest

Share This