Ekogroszek Piekło Czerwony 28 MJ luzem

(9 opinii klienta)

1 320,00 1 358,00  brutto

 • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Ekogroszek Piekło Czerwony parametry 
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność29-27 MJ/kg
Popiół3-8%
Siarka0,4-0,8%
Spiekalność0-10

Ekogroszek Piekło Czerwony to opał , który został poddany obróbce mechanicznej, dzięki czemu uzyskaliśmy paliwo stałe o powtarzalnej frakcji wielkości 5-25 mm. Obróbka mechaniczna polega na kruszeniu węgla na nowoczesnych maszynach, po czym węgiel jest przesiewany przez sita, dzięki czemu klient kupuje już oczyszczony z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń ekogroszek.

Ekogroszek PIEKŁO został udoskonalony, aby jego jakość przewyższała inne paliwa stałe pod względem energetycznym. Jest to jedyny taki, dostępny na polskim rynku węgiel, który oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie przy jednocześnie bardzo wysokiej wartości energetycznej i małej zdolności spiekania. Ekogroszek Piekło Czerwony jest idealnym paliwem stałym do kotłów IV i V klasy ekologicznej, czyli do kotłów najnowszej generacji.

Wyczyść
SKU: 57118 Kategoria: Tag:

9 komentarzy(e) dla Ekogroszek Piekło Czerwony 28 MJ luzem

 1. Daniel Kamiński (zweryfikowany)

  Ekogroszek o wysokiej kaloryczności w bardzo atrakcyjnej cenie. Zarówno ilość popiołu, jak i spiekalności spełniają moje oczekiwania. Polecam z czystym sumieniem.

 2. Zygmunt Jasiński (zweryfikowany)

  Najlepszy ekogroszek tylko z polskich kopalni. Super sprzedawca, miły kontakt i szybka dostawa.

 3. Maksymilian Górecki (zweryfikowany)

  Ekogroszek bardzo dobrze się pali, nie tworzy spieków. Idealny sprzedawca, super kontakt. Polecam.

 4. Mariusz Marciniak (zweryfikowany)

  Do pełni sezonu grzewczego jeszcze trochę czasu, ale zawsze warto trochę wcześniej zaopatrzyć się w kaloryczny i wydajny ekogroszek. Dla mnie jesteście numerem jeden.

 5. Alojzy Lewandowski (zweryfikowany)

  Najlepszy ekogroszek to rodzimy produkt z polskich kopalni. Niezwykle suchy, wydajny i przede wszystkim nie tworzy spieków.

 6. Władysław Graf (zweryfikowany)

  Dobry kontakt ze sprzedającym. Szybka dostawa i wysoka kaloryczność ekogroszku sprawiła, że będę jeszcze do was wracał.

 7. Łukasz Sokołowski (zweryfikowany)

  Zawsze zależy mi na ekogroszku, który jest wysokokaloryczny i nie tworzy spieków. Tym razem jestem zadowolony z zakupu.

 8. Arek Jaworski (zweryfikowany)

  Szybka dostawa, dobry kontakt ze sprzedawcą. Opał również spełnia moje wymagania.

 9. Mariusz Tyrka (zweryfikowany)

  Bardzo dobra jakość ekogroszku. Pierwszy zakup, ale jestem bardzo zadowolony z jego kaloryczności. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TYP: 32,1 – węgiel gazowo-płomienny
Charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, niską zdolnością spiekania, silnie świecącym płomieniem.

Przeznaczenie:

 • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
 • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym
 • inne kotły dostosowane do spalania opału we frakcji 5-25 mm

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Pin It on Pinterest

Share This