Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

1 900,00  brutto

Ekogroszek Gliwice

Jeżeli jesteś mieszkańcem Gliwic doskonale trafiłeś. Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę na Ekogroszek Piekło pakowany w foliowe worki po 25 kilogramów każdy.

Wydajny i wyróżniający się niską zawartością substancji niepalnych węgiel możemy dowieźć do mieszkańców Gliwic i okolic.

Wysoka jakość węgla, niska cena oraz szybka dostawa sprawiają, że jest to produkt, który cieszy się w naszym sklepie dużą popularnością wśród Klientów.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Od wielu lat działamy na polskim rynku opałowym. W trosce o Twoje zadowolenie do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, chcąc poznać potrzeby i oczekiwania, aby móc jak najlepiej doradzić. Nasi pracownicy to zgrana ekipa specjalistów i uśmiechniętych osób, które są do Twoje dyspozycji.

Ekogroszek z polskich kopalni

Oferowany przez nas produkt pochodzi z rodzimych kopalń wydobywających węgiel kamienny. Dzięki czemu masz pewność, że Ekogroszek Piekło cechuje się odpowiednią granulacją i doskonałymi właściwościami. Posiadające niezbędne certyfikaty paliwo opałowe stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego węgla.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło to paliwo opałowe z wyselekcjonowanego węgla kamiennego o wysokiej kaloryczności i odpowiedniej granulacji. Pakowane w foliowe worki po 25 kilogramów jest gwarancją zachowania czystości w piwnicy. Charakteryzuje się niską zawartością siarki, wody oraz substancji niepalnych.

Opinie klientów dla Ekogroszek Gliwice

5 komentarzy(e) dla Dostawa KDW

 1. Michał Kaczmarek (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z dostawy węgla prosto z kopalnii PGG przez firmę Węglobud jako KDW. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i terminowo, a jakość dostarczonego węgla jest doskonała.

 2. Jan Wójcik (zweryfikowany)

  Dziękuję za świetną dostawę węgla. Zamówienie zostało dostarczone dokładnie tak, jak ustaliliśmy, a obsługa klienta była profesjonalna i pomocna.

 3. Paweł Adamczyk (zweryfikowany)

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości węgla dostarczonego przez firmę Węglobud. Dostawa była punktualna, a pracownicy byli uprzejmi i kompetentni. Polecamy ich usługi.

 4. Rafał Zieliński (zweryfikowany)

  Dostawa węgla prosto z PGG przez firmę była szybka i bezproblemowa. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.

 5. Tomasz Kowalczyk (zweryfikowany)

  Firma Węglobud spełniła moje oczekiwania podczas dostawy węgla. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
 • Jedna gra na użytkownika.
 • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest