Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Cena na weekend!!! 3 540,00  brutto

22 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek Bielsko-Biała

Ekogroszek Piekło z węgla kamiennego charakteryzującego się doskonałą wydajnością ekogroszek to wyjątkowo popularny produkt w naszej ofercie. To jednak nie koniec promocji.

Jeśli jesteś mieszkańcem wyżej wymienionej miejscowości masz możliwość skorzystania z naszej usługi dostawy zakupionego towaru pod wskazany adres.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Od wielu lat działając w branży opałowej zdążyliśmy zauważyć, że ważna jest nie tylko jakość produktu i cena, ale również wysoka jakość obsługi. Dlatego zespół naszych najlepszych pracowników jest do Twojej dyspozycji i z przyjemnością pomoże dobrać odpowiedni dla Twojego pieca rodzaj opału.

Ekogroszek z polskich kopalni

Oferowany przez nas produkt to wydobywany z Polskich kopalni, staranie wyselekcjonowany, posiadający odpowiednią granulację węgiel kamienny. Jego wysoka wydajność i korzystna cena sprawia, że jest to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy zamiast tradycyjnego węgla szukają czegoś bardziej przyjaznego środowisku.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło wyprodukowany jest z wysokiej jakości, wyselekcjonowanego węgla kamiennego. Niska zawartość siarki, wody i substancji niepalnych sprawia, że jest to opał charakteryzujący się niską spiekalnością i wysoką kalorycznością. Zapakowany w foliowe worki posiada odpowiednią wilgotność.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek Bielsko-Biała

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This