Ekogroszek Bielsko-Biała

Ekogroszek Piekło z węgla kamiennego charakteryzującego się doskonałą wydajnością ekogroszek to wyjątkowo popularny produkt w naszej ofercie. To jednak nie koniec promocji.

Jeśli jesteś mieszkańcem wyżej wymienionej miejscowości masz możliwość skorzystania z naszej usługi dostawy zakupionego towaru pod wskazany adres.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Od wielu lat działając w branży opałowej zdążyliśmy zauważyć, że ważna jest nie tylko jakość produktu i cena, ale również wysoka jakość obsługi. Dlatego zespół naszych najlepszych pracowników jest do Twojej dyspozycji i z przyjemnością pomoże dobrać odpowiedni dla Twojego pieca rodzaj opału.

Ekogroszek z polskich kopalni

Oferowany przez nas produkt to wydobywany z Polskich kopalni, staranie wyselekcjonowany, posiadający odpowiednią granulację węgiel kamienny. Jego wysoka wydajność i korzystna cena sprawia, że jest to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy zamiast tradycyjnego węgla szukają czegoś bardziej przyjaznego środowisku.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło wyprodukowany jest z wysokiej jakości, wyselekcjonowanego węgla kamiennego. Niska zawartość siarki, wody i substancji niepalnych sprawia, że jest to opał charakteryzujący się niską spiekalnością i wysoką kalorycznością. Zapakowany w foliowe worki posiada odpowiednią wilgotność.

Google Maps logo

Polecam tą firmę. Profesjonalna i miła obsługa. Jakość super oczywiście konkurencyjna cena. Szybka dostawa, jestem zadowolony w 100% na pewno skorzystam ponownie.

Jacek Piwowarski

 

Google Maps logo

Polecam serdecznie. Już czwarty sezon biorę eko groszek żółty i jestem mega zadowolona. Miła i sympatyczna obsługa, szybka dostawa polecam na 100%.

Aleksandra Kroczek

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przemiła obsługa i szybka realizacja zlecenia poprzez bardzo dobry sprzęt i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Henryk Z.

 

Pełny profesjonalizm, zarówno przy zamawianiu jak i dostawie. Spalanie jak marzenie,zapewne będzie to mój stały dostawca. Polecam w 100%.

Antoni S.

 

Pin It on Pinterest

Share This