NIEDOSTĘPNY

Wi- Fi system Smart1.0 PRO

499,00  brutto

  • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

NIEDOSTĘPNY

Aktualnie składane zamówienia będą realizowane od 24 lipca.

Nasza dzisiejsza propozycja to bezprzewodowy termostat Smart 1.0 Pro. Model ten wyposażono w dotykowy wyświetlacz oraz WiFi. Jest to produkt współpracujący z panelami z serii PE Plus, który powstał na bazie swojego poprzednika Smart 1.0. Termostat ten może być obsługiwany w formie bezprzewodowej z pomocą aplikacji Sundirect przy użyciu urządzenia mobilnego posiadającego system operacyjny iOS lub Android. Co ważne model ten daje możliwość sparowania kilku grzejników naraz. Jego zakres temperatur to 5-30°C, a zasięg to 35m. Produkt ten zasilany jest prądem o napięciu 220-240 V i częstotliwości ~50Hz. Całość to niezawodna propozycja, której nie powinno zabraknąć również u Ciebie.

Funkcje:

  • Kontrola Wi-Fi za pośrednictwem aplikacji – funkcja Wi-Fi pozwala zdalnie sterować grzejnikami z dowolnego urządzenia z systemem iOS lub Android. Można łatwo monitorować stan ogrzewania za pomocą smartfona lub tabletu. Oszczędzić można dzięki temu 10% energii.
  • Technologia otwartego okna – ta funkcja automatycznie wykrywa nagły spadek temperatury i automatycznie powoduje przejście w tryb oszczędzania energii. Wykrywanie otwartego okna pozwala zaoszczędzić do 4% energii.
  • Program 7-dniowy – ta funkcja pozwala ustawić własny harmonogram ogrzewania dla każdego dnia tygodnia. Używając różnych ustawień temperatury, można regulować ogrzewanie podczas snu, pobytu w domu lub w pracy. Pomoże to zaoszczędzić nawet do 15% energii w porównaniu do ręcznych systemów sterowania.
  • Adaptacyjny start – dzięki temu system uczy się, jak długo panele muszą być włączone, aby osiągnąć zaprogramowane ustawienia temperatur, aby osiągnąć zadaną temperaturę w ustawionym czasie.  Oznacza to, że osiągnie się pożądaną temperaturę wcześniej. Można na tym oszczędzić 2 % energii.
  • Tryb wakacyjny – w trybie wakacyjnym można ustawić niższą temperaturę na określoną ilość dni wyjazdu. Grzejniki będą minimalnie ogrzewały dom, szczególnie podczas wyjazdów zimowych, aby zapobiec zamarznięciu rur.

 INSTRUKCJA OBSŁUGI SMART 1.0 PRO

Pliki do pobrania:
Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
-50 zł/t od tony
Nagroda
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
Nagroda
Innym razem
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.
  • Liczba nagród w loterii jest ograniczona. Wylosowanie kuponu nie gwarantuje ich otrzymania. Decyduje kolejność zamówień.

Pin It on Pinterest