Węgiel Orzech Piekło 29 MJ luzem

(8 opinii klienta)

1 200,00 1 238,00  brutto

Produkt Orzech Piekło 29 MJ stworzony na bazie wysokiej jakości węgla.

Orzech PIEKŁO – został on poddany obróbce mechanicznej, dzięki czemu uzyskaliśmy paliwo stałe o powtarzalnej frakcji wielkości 30-80 mm. Obróbka mechaniczna polega na kruszeniu węgla na nowoczesnych maszynach, po czym węgiel jest przesiewany przez sita, dzięki czemu klient kupuje już oczyszczony z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń orzech.

Orzech Piekło 29 MJ luzem został udoskonalony, aby jego wartość energetyczna przewyższała inne paliwa stałe z tej samej kategorii. Jest przeznaczony do spalania w kotłach tradycyjnych oraz piecach kaflowych, żeliwnych, stalowych, a także w kuchniach węglowych. Ogromną zaletą tego paliwa jest wyjątkowo konkurencyjna cena przy zachowanej jakości energetycznej oraz niskiej zawartości popiołu. Optymalna zawartość składników węgla kamiennego oraz wysoka kaloryczność sprawia, że piec szybko osiąga wysoką temperaturę, dzięki czemu orzech jest zużywany w mniejszej ilości.

Węgiel Orzech Piekło 29 MJ parametry 
Granulacja30-80 [mm]
Kaloryczność28-30 MJ/kg
Popiół3-6%
Siarka0,4-0,6%
Wyczyść
SKU: 57065 Kategoria: Tag:

8 komentarzy(e) dla Węgiel Orzech Piekło 29 MJ luzem

 1. Jan Luboński (zweryfikowany)

  Jeśli szukasz kalorycznego ekogroszku, idealnego do Twojego pieca, to nie zastanawiaj się tylko kup właśnie ten produkt. Ja już go mam i nie oddam. Dziękuję za profesjonalną obsługę i indywidualne podejście. Polecam.

 2. Krystian Górski (zweryfikowany)

  Każdy, komu zależy na wysokiej jakości kupionego opału powinien zajrzeć do tego składu. Duży wybór, atrakcyjne ceny i szybka dostawa. Polecam.

 3. Bogdan Majewski (zweryfikowany)

  Sprzedawca godny polecenia. Doskonały opał i szybka dostawa. Polecam.

 4. Łukasz Krajewski (zweryfikowany)

  Najlepszy, najbardziej wydajny węgiel, jaki do tej pory udało mi się kupić. To doskonały produkt od super składu opału. Dobry kontakt i szybka dostawa.

 5. Aleksander Krawczyk (zweryfikowany)

  Dostawa błyskawiczna już następnego dnia. Węgiel nie tworzy spieków, jego jakość jest ok.

 6. Alan Sikorski (zweryfikowany)

  Dobry, kaloryczny węgiel. Szybka dostawa. Najlepszy jak dla mnie sprzedawca opału.

 7. Tobiasz Kot (zweryfikowany)

  Przemiła i fachowa obsługa. Zdecydowanie najlepszy opał, jaki do tej pory zakupiłem.

 8. Adam Czajka (zweryfikowany)

  Kupuję tu węgiel od kilku lat i zawsze jest dobrej jakości. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Kaloryczność

Granulacja: 30-80 [mm]
Kaloryczność: 28-30 MJ/kg
Popiół: 3-6 [%]
Siarka: 0,4-0,6 [%]

Charakterystyka

TYP: 32,1 – węgiel gazowo-płomienny charakteryzuje się znaczną zdolnością spiekania, silnie świecącym płomieniem.

Przeznaczenie:

 • kotły tradycyjne
 • kuchnie węglowe
 • piece konwencjonalne
A

Opał luzem*

* detaliczne dostawy produktu luzem (tj. poniżej 24 ton) realizowane są w odległości do 50 km.

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Oblicz koszty dostawy

x

Pin It on Pinterest

Share This