Węgiel Marcel

 

Węgiel Marcel Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Węgiel Marcel

Kopalnia KWK Marcel

Kopalnia Węgla Kamiennego w Radlinie, w pobliżu Wodzisławia Śląskiego. Historia kopalni sięga roku 1858 r., w którym została założona. W 2014 roku kopalnia zasłynęła z przynoszenia największych zysków wśród kopalń należących do Kompanii Węglowej. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć orzech workowany i luzem, wydobywany w KWK Marcel.

Węgiel Marcel — dobre właściwości energetyczne

Węgiel ten jest wydobywany w Kopalni Węgla Kamiennego w Radlinie. W 2014 roku to właśnie ona zasłynęła z przynoszenia największych zysków Kompanii Węglowej. Duża ilość wydobycia przekłada się na samą jakość węgla, węgiel Marcel ma opinię dobrego pod kątem kaloryczności oraz dobrych właściwości energetycznych.

Węgiel Marcel – opinie świadczą o jakości

Wydobycie dużej ilości węgla nie zawsze przekłada się na jego wysoką jakość. Bardzo często jest tak, że sprzedaż hurtowa w niskiej cenie, wiąże się z zakupem nieoczyszczonego węgla, którego właściwości spadają. Węgiel Marcel to opinie dobrego i wysokokalorycznego opału. Oznacza to, że podczas spalania niedużej ilości węgla wytwarzana jest duża temperatura, która jest podtrzymywana. Dzięki niskiemu zużyciu węgla Marcel ograniczamy koszty oraz emisję zanieczyszczeń.

Węgiel Marcel Cena

Sam węgiel jest sprzedawany luzem lub w workach po 25 kg. W przypadku zakupu większej ilości polecany wybór zakupu konkretnego tonażu. Na samo zamówienie nie czeka się długo, oferujemy także dowóz w atrakcyjnej cenie. Duża ilość tego opału sprawia, że nie ma problemów z jego bieżącą dostępnością. Jest to z pewnością produkt, gdzie przy stosunkowo niskiej cenie, zachowana jest jego wysoka wartość.

Węgiel Marcel to paliwo stałe o powtarzalnej frakcji wielkości 30-80 mm. Poddany obróbce mechanicznej, która polega na kruszeniu na nowoczesnych maszynach, jest jednocześnie oczyszczany z pyłów i zanieczyszczeń. Dzięki temu uzyskujemy węgiel o wysokiej jakości.

Węgiel Marcel – kaloryczność w niskiej cenie

Dużą zaletą węgla Marcel jest zachowanie wysokiej wartości energetycznej przy niskiej cenie. Ten węgiel poprzez fakt, że został oczyszczony, jest nie tylko bardziej przyjazny dla środowiska, ale także podczas jego spalania nie wpływa na niszczenie pieca. Idealnie sprawdzi się jako opał w kotłach tradycyjnych, a także w żeliwnych oraz stalowych. Nadaje się także do palenia w kuchniach węglowych.

Węgiel wciąż jest jednym z najtańszych źródeł wytwarzania ciepła. Sam fakt, że w Polce prosperuje wiele kopalni oraz jesteśmy największym w Europie dostawcą, świadczy o tym, że wciąż chętnie wybieramy węgiel jako paliwo do ogrzewania. Węgiel Marcel to doskonały wybór, jeśli zależy nam na długim i efektywnym spalaniu. Oczyszczony węgiel w niskiej cenie sprawia, że koszty w sezonie grzewczym nie będą bardzo wysokie. Dodatkowym atutem jest fakt, że wybierając ten węgiel, wpływamy także pozytywnie na funkcjonowanie i żywotność pieca. Ekonomiczne spalanie oraz niska cena sprawiają, że warto wybrać ten węgiel.

Zadaj pytanie

15 + 1 =

Tania dostawa

x

Pin It on Pinterest

Share This