Węgiel Kostka

880,00 918,00  brutto

  • Stan magazynowy: BRAK
Kostka PZP parametry 
Granulacja80-200 [mm]
Kaloryczność25-26 MJ/kg
Popiół4-6%
Siarka0,6-0,8%

Produkt stworzony na bazie wysokiej jakości węgla.

Węgiel Kostka PIEKŁO jest produkowany z węgla z wysokiej jakości. Został on poddany obróbce mechanicznej, dzięki czemu uzyskaliśmy paliwo stałe o powtarzalnej frakcji wielkości 80-200 mm. Obróbka mechaniczna polega na kruszeniu urobku na nowoczesnych maszynach, po czym urobek jest przesiewany przez sita, dzięki czemu klient kupuje już oczyszczony z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń sortyment. Kostka PIEKŁO została udoskonalona, aby jego wartość energetyczna przewyższała inne paliwa stałe z tej samej kategorii. Jest to opał o średniej wartości opałowej przeznaczony do spalania w kotłach tradycyjnych oraz piecach kaflowych, żeliwnych, stalowych, a także w kuchniach węglowych. Ogromną zaletą tego paliwa jest wyjątkowo konkurencyjna cena przy zachowanej jakości energetycznej. Nie tylko optymalna zawartość składników węgla kamiennego ale również wysoka kaloryczność sprawia, że piec szybko osiąga wysoką temperaturę. Podsumowując, dzięki tak doskonałym parametrom kostka jest zużywana w mniejszej ilości.

Wyczyść
SKU: 1346 Kategoria:

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TYP: 32,1 – węgiel gazowo-płomienny charakteryzuje się małą zdolnością spiekania, silnie świecącym płomieniem.

Przeznaczenie:

  • kotły tradycyjne
  • kuchnie węglowe
  • piece konwencjonalne

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Pin It on Pinterest

Share This