Węgiel Kostka

Nasz węgiel kostka oczyszczamy ze wszelkich pyłów, kupując nasz opał, kupujesz najlepszą jakość.

Start najbliższej promocji
Ekogroszek piekło pomarańczowy

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Węgiel Kostka ceny

Wyświetlanie jednego wyniku

Węgiel kostka – wysoka kaloryczność i przystępna cena

Węgiel kostka workowany to nie tylko świetny wybór ze względu wysokiej jakości produktu, ale także wygoda podczas wnoszenia oraz zmniejszenie ilości kurzu i pyłu podczas rozładunku. Węgiel jest pakowany w worki po 25 kg, a jego główną zaletą jest wysoka kaloryczność i przystępna cena.

Węgiel kostka – cena i jakość

Ten węgiel został stworzony na bazie wysokiej jakości węgla z PZP Węgiel Kostka i jest produkowany przez Polski Zakład Przeróbki Węgla. Jego wysoka jakość energetyczna jest otrzymana poprzez dobre oczyszczenie węgla podczas obróbki. Proces polega na umieszczeniu węgla na taśmach mechanicznych, gdzie uzyskuje się żądaną wielkość, a następnie przesianiu przez sito. Dzięki temu otrzymywana jest kostka wielkości 80-200 mm.

Kostka Piekło PZP idealnie nadaje się do spalania w kotłach tradycyjnych, piecach żeliwnych oraz stalowych. Jego wysoka kaloryczność sprawia, że przed długi czas utrzymują temperaturę i wolno się spalają. Dzięki temu temperatura jest utrzymywana na wysokim poziomie, co znacznie ogranicza zużycie węgla. Dobry opał to nie tylko skuteczne rozwiązanie w sezonie jesiennym, ale także w sezonie grzewczym. Wybierając ten wysokiej jakości, możemy znacznie zniwelować koszty związane z utrzymaniem temperatury na żądanym poziomie.

Węgiel kostka workowany

Korzystanie z węgla do ogrzewania domów i powierzchni, wciąż jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań. Warto jednak zwracać uwagę na to, jaki opał wybieramy. Po pierwsze ten oczyszczony ma o wiele większe właściwości grzewcze. Jeśli zostaną z niego usunięte zanieczyszczenia, to otrzymujemy produkt o wysokiej wartości energetycznej oraz długim czasie spalania. Dodatkowo oczyszczony opał jest też o wiele bardziej przyjazny dla środowiska. Oczywiście na końcu należy też wspomnieć o tym, że wybierając opał o wysokiej jakości, zabezpieczamy nasz piec i zwiększamy jego żywotność. Warto więc zanim zdecydujemy się na zakup sprawdzić parametry. Kupując węgiel gorszej jakości, będziemy musieli zużyć go o wiele więcej, a jego właściwości energetyczne nie będą zadowalające.

Węgiel kostka workowany z dostawą

Nasz węgiel dostarczamy nie tylko w pobliskie rejony, ale także na teren całej Polski po telefonicznym uzgodnieniu. Można także skorzystać z opcji odbioru osobistego. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów. Węgiel jest pakowany w worki po 25 kg. Węgiel kostka workowany jest przeznaczony do kotłów, pieców kaflowych oraz stalowych i żeliwnych. Wszystkie nasze produkty spełniają wymagane normy i standardy.

Zadaj pytanie

5 + 4 =

Pin It on Pinterest

Share This