Węgiel Jankowice

 

Start najbliższej promocji
Ekogroszek piekło czerwony oraz piekło pomarańczowy

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Węgiel Jankowice Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Węgiel Jankowice

Kopalnia KWK Jankowice

Kopalnia Węgla Kamiennego Jankowice znajduje się w Rybniku (dzielnica Boguszowice) oraz w gminie Świerklany (w dzielnicy Jankowice – skąd pochodzi nazwa kopalni). Kopalnia należy do Kompanii Węglowej SA i słynie z produkcji węgla o wysokiej kaloryczności oraz niskiej zawartości siarki i popiołu.

Węgiel Jankowice – piekielnie dobry opał

Węgiel Orzech Jankowice swoją nazwę zawdzięcza miejscu wydobycia. Pozyskiwany jest w dzielnicy Jankowice w Rybniku. Węgiel ten powstaje na bazie wysokiej jakości węgla z Polskiej Grupy Górniczej, co świadczy o jego wysokiej jakości. Orzech Piekło to węgiel o wysokiej kaloryczności, dzięki czemu przy jego niedużym zużyciu pozyskamy energię cieplną. Idealny do spalania w kotłach, piecach kaflowych i żeliwnych.

Węgiel Jankowice – cena w parze z jakością

Węgiel Orzech Jankowice jest sprzedawany na wagę lub można wybrać opcję workowaną (po 25 kg). Dobra cena tego węgla idzie w parze z jego wysoką jakością. Węgiel ma wielkość 30-80 mm, a podczas obróbki mechanicznej jest on oczyszczony z pyłów i zanieczyszczeń. Sama obróbka polega na kruszeniu węgla na nowoczesnych maszynach. Dokładne przesianie węgla przez sito sprawia, że otrzymujemy węgiel bez pyłów i zanieczyszczeń. Tym samym wzrasta jego kaloryczność oraz wartość opałowa. Węgiel Jankowice to wysokie parametry opałowe przy stosunkowo niskiej cenie. Ten opał idealnie nadaje się do różnego typu pieców, od tych żeliwnych, przez kaflowe oraz kotły na węgiel.

Węgiel Jankowice – opinie świadczą o jakości

Poprzez wysoką wartość kaloryczną tego węgla możemy ograniczyć jego spalanie, a tym samym ilość zużycia. Węgiel szybko osiąga wysoką temperaturę, którą utrzymuje przez długi czas, zapewniając stałe ciepło. Węgiel KWK

Jankowice jest wybierany ze względu na jego dobre parametry. Podczas procesu kruszenia węgla oraz przesiewania przez sito, otrzymujemy sam węgiel opałowy bez zanieczyszczeń. Dzięki temu dbamy także o dłuższą żywotność pieca, ale także zmniejszamy emisję zanieczyszczeń.

Węgiel Kopalnia Jankowice to nie tylko lokalny produkt, ale także wysoka jakość. Coraz większą uwagę przykładamy do tego, żeby podczas ogrzewania zapewnić nie tylko stałe ciepło, ale także zadbać o sam piec. Węgiel, który jest oczyszczony z zanieczyszczeń, z pewnością jest lepszym paliwem, niż ten który nie podlega obróbce. Węgiel Jankowice to idealny opał nie tylko na okres jesienny, ale także zimowy, kiedy nasze domy i mieszkania wymagają stałego ogrzewania. Niski koszt oraz jego dobre parametry sprawiają, że przy stosunkowo niedużym wydatku, możemy zapewnić sobie komfort w sezonie grzewczym.

Wybierając opał należy zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale także na parametry. Węgiel Jankowice orzech to gwarancja wysokiej jakości oraz dobrej ceny. Oczyszczone węgiel gwarantuje dobrą moc grzewczą oraz ochronę pieca.

Oblicz koszty dostawy do 50 km

Formularz odbioru osobistego

Zamówienie do 8 worków z odbiorem osobistym.
Rezerwacja ważna do 5 dni roboczych.

Pin It on Pinterest

Share This