Węgiel chwałowice

 

Start najbliższej promocji
Ekogroszek piekło czerwony oraz piekło pomarańczowy

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Węgiel Chwałowice Cena

Węgiel Chwałowice

Kopalnia KWK Chwałowice

Kopalnia Węgla Kamiennego Chwałowice znajduje się w Rybniku w województwie śląskim. Należy do składu KWK ROW pod nazwą Ruch Chwałowice. Kopalnia zasłynęła z produkcji ekogroszku Pieklorz, który cieszy się popularnością dzięki doskonałym parametrom spalania i wysokiej wartości energetycznej przy jednoczesnym zachowaniu bardzo konkurencyjnej ceny.

Węgiel Chwałowice — połączenie kaloryczności i atrakcyjnej ceny

Wśród wielu dostępnych odmian i gatunków węgla, nie łatwo trafić na taki, który nie tylko ma przystępną cenę, ale także wysokie wartości grzewcze. Węgiel KWK Chwałowice to połączenie kaloryczności i atrakcyjnej ceny. Właśnie to sprawia, że warto wybrać ten opał.

Węgiel Chwałowice opinie

Produkt jakim jest węgiel Orzech Chwałowice poprzez proces obróbki mechanicznej sprawia, że otrzymujemy paliwo o frakcji 30-80 mm. Węgiel na taśmach mechanicznych jest kruszony oraz przesiewany przez sita, dzięki czemu wytrącany jest bród i zanieczyszczenia, które gromadzą się podczas wydobycia. Takie oczyszczenie węgla znacznie przekłada się na jego wartość opałową. Dodatkowym plusem jest fakt, że paliwo lepsze jakości dodatkowo dba i zabezpiecza piec, przed jego szybkim zużyciem.

Węgiel Chwałowice parametry

Poza węglem orzech w sprzedaży mamy także węgiel ekogroszek Chwałowice. Ten rodzaj paliwa z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników, a dodatkowym atutem jest łatwość i komfort użytkowania kotłów dedykowanych pod to rozwiązanie. Te, wyposażone w podajniki nie wymagają schodzenia do kotłowni, a precyzyjne timery i termostaty pozwalają na zachowanie żądanej temperatury. Węgiel ekogroszek Chwałowice to oczyszczone paliwo o frakcji 5-25 mm. Jego długie spalanie pozwala na zużycie mniejszej ilości, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej temperatury. Dzięki temu możemy znacznie zredukować koszty związane z ogrzewaniem domu czy mieszkania.

Węgiel Chwałowice cena

Zarówno węgiel jak i ekogroszek sprzedawane są na kg oraz w opakowaniach po 25 kg. Przystępna cena produktu i unikalna formuła, pozwoliły nam uzyskać produkt atrakcyjny i wysokiej jakości. Oczyszczając węgiel w procesie obróbki mechanicznej, dbamy także o środowisko. Taki węgiel emituje mniej zanieczyszczeń, a sam ekogroszek jest przeznaczony do kotłów klasy ekologicznej. Sam wybór paliwa lepszej jakości jest nie bez znaczenia także dla żywotności pieca. Węgiel i ekogroszek wciąż są jednym z najpopularniejszych metod ogrzewania domów i mieszkań. Wybierając jednak paliwo opałowe, warto wybrać takie, które nie tylko będzie się cechowało wysoką kalorycznością, ale będzie produktem bardziej przyjaznym dla środowiska.

Węgiel Chwałowice jest wydobywany w Kopalni Węgla Kamiennego Chwałowice w Rybniku. Unikatowa formuła oraz paliwo najwyższej jakości sprawiają, że zarówno węgiel orzech Chwałowice jak i ekogroszek, zapewniają ciepło w wielu domach. Zachęcamy do skorzystania z opcji dostawy do domu lub odbioru osobistego.

Oblicz koszty dostawy do 50 km

Formularz odbioru osobistego

Zamówienie do 8 worków z odbiorem osobistym.
Rezerwacja ważna do 5 dni roboczych.

Pin It on Pinterest

Share This