Węgiel Bobrek 2021

utworzone przez | wrz. 5, 2021 | kopalnie | 0 komentarzy

Węgiel Bobrek w przystępnej cenie

Zbliża się sezon grzewczy i nie wiesz jaki opał wybrać? Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów węgla, które różnią się nie tylko ceną, ale także składem i strukturą. Warto więc wybrać taki opał, który nie tylko będzie w przystępnej cenie, ale także zachowa wysoką wartość energetyczną, czyli będzie utrzymywał ciepło przez długi czas.

Węgiel Bobrek parametry

Ten ekogroszek został stworzony na bazie wysokojakościowego węgla z PGG S.A. Nie da się ukryć, że Polska jest niekwestionowanym liderem w Europie w zakresie wydobycia i dystrybucji węgla. Węgiel Bobrek jest wydobywany w kopalni KWK Bobrek, a jego precyzyjna obróbka pozwala na uzyskanie produktu najwyższej jakości. Węgiel po wydobyciu jest umieszczany na taśmach mechanicznych, gdzie zaczyna się proces kruszenia. Dzięki temu otrzymywany jest ekogroszek o wielkości 5-25 mm. Jego dodatkowe przesianie przez sito sprawia, że zostają wytrącone kurz, bród i zanieczyszczenia. Taki produkt po końcowej obróbce charakteryzuje się nie tylko sporą kalorycznością, ale także jest o wiele bardziej przyjazny dla środowiska.

Węgiel Bobrek opinie

Z uwagi na wysoką jakość energetyczną i jednocześnie przystępną cenę, węgiel Bobrek jest bardzo chętnie wybieranym produktem. Jego szybkie nagrzewanie i długi czas spalania, sprawiają, że przy zużyciu niewielkiej ilości możemy zapewnić stałe źródło ciepła. Węgiel Bobrek kostka idealnie nadaje się do pieca żeliwnego czy kotłów starszej generacji. Z kolei ekogroszek Bobrek jest dedykowany do kotłów IV i V klasy ekologicznej.
Oczyszczony węgiel i ekogroszek są o wiele bardziej przyjazne dla środowiska, niż węgiel w czystej, niepoddanej obróbce postaci. Dodatkowo warto także wspomnieć o tym, że wybierając paliwo wyższej jakości, dbamy także o nasz piec, dobre paliwo zapewni mu dłuższe i lepsze użytkowanie.

Węgiel Bobrek Cena

Ekogroszek PIEKŁO został udoskonalony, aby jego jakość przewyższała inne paliwa stałe pod względem energetycznym. Jest to jedyny taki, dostępny na polskim rynku węgiel, który oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie przy jednocześnie bardzo wysokiej wartości energetycznej i małej zdolności spiekania. Ekogroszek jest sprzedawany na kg lub w workach pakowanych po 25 kg.

Zarówno węgiel orzech Bobrek jak i ekogroszek to połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. I jedno i drugie paliwo charakteryzuje się wysoką kalorycznością. Oczyszczenie węgla podczas obróbki nie tylko sprawia, że dostarczy więcej ciepła, ale także jest o wiele bardziej przyjazny dla środowiska.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Kategorie produktów

Zobacz inne wpisy na naszym węglowym blogu

Węgiel z kopalni Wesoła

Kopalnia Wesoła

Kopalnia Węgla Kamiennego Ruch Wesoła to jedna z dwóch połączonych w 2017 roku kopalni, obecnie działających jako KWK Mysłowice-Wesoła.

Węgiel z kopalni Staszic

Kopalnia Staszic

Kopalnia Staszic powstała w 1964 roku, w związku z czym jest stosunkowo młodą kopalnią w porównaniu do innych kopalni z Górnego Śląska.

Kopalnia Silesia

Kopalnia Silesia

Górnośląska kopalnia Silesia powstała niemalże przypadkiem, podczas poszukiwań złóż soli finansowanych przez rząd pruski. Znaleziono solankę oraz złoża węgla.

Kopalnia Ziemowit

Kopalnia Ziemowit

Kopalnia Ziemowit to jedna z dwóch kopalni połączonych w późniejszych latach w KWK Piast-Ziemowit. Sam Ruch Ziemowit zaczął powstawać podczas II Wojny Światowej, natomiast wydobycie rozpoczęło się 3 grudnia 1952 roku.

Węgiel z kopalni Piast Ziemowit

Kopalnia Piast

KWK Piast to stosunkowo młoda kopalnia, która powstała w latach 70 ubiegłego wieku. Możliwe, że właśnie dzięki temu wyróżnia się na tle innych kopalni nowoczesnymi technologiami.

Węgiel z kopalni Marcel

Kopalnia Marcel

Kopalnia Marcel w 2013 roku obchodziła 130 lecie. Mimo swojego wieku jest to nowoczesna kopalnia, która w trudnych dla kopalni czasach radzi sobie świetnie.

Węgiel z kopalni Jankowice

Kopalnia Jankowice

Kopalnia Jankowice, podobnie jak większość kopalni węgla kamiennego w naszym kraju, leży na Górnym Śląsku w mieście Rybnik i działa tam już od przeszło 100 lat.

Kopalnia Chwałowice

Kopalnia Chwałowice

KWK Chwałowice to Górnośląska kopalnia, położona w Rybniku, wydobywająca węgiel kamienny już od przeszło 100 lat.

#
$

Nie przegap kolejnego artykułu lub promocji, zapisz się na naszą listę mailingową.

Oblicz koszty dostawy

x

Pin It on Pinterest

Share This