Węgiel Bobrek

 

Węgiel Bobrek Cena

Węgiel Bobrek

Kopalnia KWK Bobrek

KWK Bobrek to kopalnia prowadząca eksploatację na terenie miast Bytom, Zabrze i Ruda Śląska. Kopalnia Bobrek leży w samym sercu Niecki Bytomskiej, a na szczególne uznanie zasłużyła dzięki produkcji ekogroszku Skarbek, który słynie ze swoich właściwości ekologicznych i doskonałych parametrów spalania.

Węgiel Bobrek w przystępnej cenie

Zbliża się sezon grzewczy i nie wiesz jaki opał wybrać? Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów węgla, które różnią się nie tylko ceną, ale także składem i strukturą. Warto więc wybrać taki opał, który nie tylko będzie w przystępnej cenie, ale także zachowa wysoką wartość energetyczną, czyli będzie utrzymywał ciepło przez długi czas.

Węgiel Bobrek parametry

Ten ekogroszek został stworzony na bazie wysokojakościowego węgla z PGG S.A. Nie da się ukryć, że Polska jest niekwestionowanym liderem w Europie w zakresie wydobycia i dystrybucji węgla. Węgiel Bobrek jest wydobywany w kopalni KWK Bobrek, a jego precyzyjna obróbka pozwala na uzyskanie produktu najwyższej jakości. Węgiel po wydobyciu jest umieszczany na taśmach mechanicznych, gdzie zaczyna się proces kruszenia. Dzięki temu otrzymywany jest ekogroszek o wielkości 5-25 mm. Jego dodatkowe przesianie przez sito sprawia, że zostają wytrącone kurz, bród i zanieczyszczenia. Taki produkt po końcowej obróbce charakteryzuje się nie tylko sporą kalorycznością, ale także jest o wiele bardziej przyjazny dla środowiska.

Węgiel Bobrek opinie

Z uwagi na wysoką jakość energetyczną i jednocześnie przystępną cenę, węgiel Bobrek jest bardzo chętnie wybieranym produktem. Jego szybkie nagrzewanie i długi czas spalania, sprawiają, że przy zużyciu niewielkiej ilości możemy zapewnić stałe źródło ciepła. Węgiel Bobrek kostka idealnie nadaje się do pieca żeliwnego czy kotłów starszej generacji. Z kolei ekogroszek Bobrek jest dedykowany do kotłów IV i V klasy ekologicznej.

Oczyszczony węgiel i ekogroszek są o wiele bardziej przyjazne dla środowiska, niż węgiel w czystej, niepoddanej obróbce postaci. Dodatkowo warto także wspomnieć o tym, że wybierając paliwo wyższej jakości, dbamy także o nasz piec, dobre paliwo zapewni mu dłuższe i lepsze użytkowanie.

Węgiel Bobrek Cena

Ekogroszek PIEKŁO został udoskonalony, aby jego jakość przewyższała inne paliwa stałe pod względem energetycznym. Jest to jedyny taki, dostępny na polskim rynku węgiel, który oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie przy jednocześnie bardzo wysokiej wartości energetycznej i małej zdolności spiekania. Ekogroszek jest sprzedawany na kg lub w workach pakowanych po 25 kg.

Zarówno węgiel orzech Bobrek jak i ekogroszek to połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. I jedno i drugie paliwo charakteryzuje się wysoką kalorycznością. Oczyszczenie węgla podczas obróbki nie tylko sprawia, że dostarczy więcej ciepła, ale także jest o wiele bardziej przyjazny dla środowiska.

Formularz odbioru osobistego

Zamówienie do 8 worków z odbiorem osobistym.
Rezerwacja ważna do 5 dni roboczych.

1 + 4 =

Oblicz koszty dostawy

x

Pin It on Pinterest

Share This