NIEDOSTĘPNY

Termostat bezprzewodowy FRT7B2

219,00  brutto

  • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

NIEDOSTĘPNY

Aktualnie składane zamówienia będą realizowane od 24 lipca.

Termostat jest jednym z elementów należących do układu chłodniczego, który odpowiada za utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Termostaty wykorzystywane są również do obsługi kotłów gazowych jednofunkcyjnych oraz dwufunkcyjnych. A także olejowych i tych elektrycznych z podłączeniem włącz/wyłącz. Doskonale sprawdza się on również w duecie z grzejnikami elektrycznymi, infra panelami czy termowentylatorami przy założeniu, że ich maksymalne obciążenie nie przekracza 16 A. Jeśli posiadasz w swoim biurze lub domu klimatyzację czy kocioł na paliwa stałe również bez obaw możesz wykorzystać naszą propozycję – termostat FRT7B2, by w sposób efektywny sterować swoimi urządzeniami.

Oferowany termostat dostępny jest w naszej ofercie w zestawie z nadajnikiem, odbiornikiem, instrukcją obsługi, opakowaniem oraz podstawką. Pozwala ona bez większych przeszkód umieścić termostat na stoliku, szafce czy innej poziomej powierzchni. FRT7B2 to nie tylko niezawodna, ale i bezprzewodowa propozycja z wieloma funkcjonalnościami z blokadą klawiatury. Daje ona możliwość nie tylko sześciu dowolnych zmian temperatury w sześciu dowolnych czasach na każdy dzień, ale również pozwala na ustawienie Histerezy w zakresie 0.1°C do 6°C. A to nie wszystko. Termostat ten pozwala na korektę wskazań temperatury w zakresie od -5°C do + 5°C oraz ma ochronę przeciw zamarzaniu 3°C. Jego zasięg to 20-30 metrów w zabudowie. Dlatego propozycja ta dzięki swojej najwyższej jakości wykonania oraz wielu niepodważalnym zaletom jest tak chętnie wybierana przez Klientów naszego sklepu. Sprawdź sam i przekonaj się o wysokiej funkcjonalności naszego rozwiązania.

Pliki do pobrania: Instrukcja montażu i obsługi

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
-50 zł/t od tony
Nagroda
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
Nagroda
Innym razem
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.
  • Liczba nagród w loterii jest ograniczona. Wylosowanie kuponu nie gwarantuje ich otrzymania. Decyduje kolejność zamówień.

Pin It on Pinterest