NIEDOSTĘPNY

Termoregulator TS11 WiFiTherm Termo

159,00  brutto

  • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

NIEDOSTĘPNY

Aktualnie składane zamówienia będą realizowane od 24 lipca.

Nasza propozycja to termoregulator TS11Wifi Therm. Jest to produkt z najwyższej półki. Służy do obsługi urządzeń przy pomocy programu temperaturowego lub czasowego. Można go obsługiwać ręcznie z poziomu przycisku znajdującego się z przodu, jak i z poziomu aplikacji. Sygnalizacja odbywa się za pomocą diody LED, dzięki czemu od razu wiemy, co w trawie piszczy. Oferowany termoregulator posiada zarówno tryb manualny, jak i automatyczny. W przypadku tego drugiego istnieje możliwość nawet 16 zmian w ciągu każdego dnia.

Co ważne w przypadku wybrania konkretnego programu, nawet w sytuacji, gdy wystąpi awaria połączenia Wi-Fi jest on kontynuowany. Ponadto model ten współpracuje z urządzeniami mobilnymi pracującymi na iOS, Android i Windows 10, a aplikacje są darmowe do pobrania w języku polskim. To jeszcze nie koniec. Gdy okaże się, że pojawi się nowa aktualizacja, będziesz mógł pobrać ja bez trudu w sposób zdalny, przy pomocy przycisku do ręcznego zamykania. Jest to nie tylko niezwykle praktyczne, ale i funkcjonalne rozwiązanie, o wysokiej niezawodności, które wybierają nawet najbardziej wymagający Klienci. Całość prezentuje się niezwykle nowocześnie.

Termoregulator dostępny jest w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie. Dlatego, jeśli szukasz rozwiązania, które zaskoczy Cię swoją jakością, sprawdź naszą propozycję i ciesz się pełną satysfakcją z jej użytkowania.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
-50 zł/t od tony
Nagroda
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
Nagroda
Innym razem
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.
  • Liczba nagród w loterii jest ograniczona. Wylosowanie kuponu nie gwarantuje ich otrzymania. Decyduje kolejność zamówień.

Pin It on Pinterest