NIEDOSTĘPNY

Termoregulator Smart1.0

329,00  brutto

  • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

NIEDOSTĘPNY

Aktualnie składane zamówienia będą realizowane od 24 lipca.

Jeśli szukasz niezawodnego rozwiązania, które pomoże Ci kontrolować w sposób efektywny nawet kilka urządzeń jednocześnie, to zapoznaj się z naszą propozycją od renomowanej marki SunDirect. Model ten zasilany jest dwoma bateriami AAA. Posiada ekran dotykowy, który zdecydowanie ułatwia jego obsługę. Dedykowany jest do zarządzania zdalnego grzejnikami z serii PE Plus przy pomocy wbudowanego panelu odbiornika. Jego obudowa daje szerokie możliwości ustawienia. Nie tylko ustawisz go swobodnie w dogodnym dla Ciebie miejscu, ale bez trudu przymocujesz go do ściany. Termostat ten posiada zasięg 35 metrów.

Termoregulator Smart1.0

 

Funkcje

  • Program 7-dniowy – ta funkcja pozwala ustawić własny harmonogram ogrzewania dla każdego dnia tygodnia. Używając różnych ustawień temperatury, można regulować ogrzewanie podczas snu, pobytu w domu lub w pracy. Pomoże to zaoszczędzić nawet do 15% energii w porównaniu do ręcznych systemów sterowania.
  • Adaptacyjny start – dzięki temu system uczy się, jak długo panele muszą być włączone, aby osiągnąć zadaną temperaturę w ustawionym czasie.  Oznacza to, że osiągnie się pożądaną temperaturę wcześniej. Można na tym oszczędzić 2 % energii.
  • Tryb wakacyjny – w trybie wakacyjnym można ustawić niższą temperaturę na określoną ilość dni wyjazdu. Grzejniki będą minimalnie ogrzewały dom, szczególnie podczas wyjazdów zimowych, aby zapobiec zamarznięciu rur.

 

Smart1.0 Termoregulator

 

 INSTRUKCJA OBSŁUGI SMART 1.0

Pliki do pobrania: Instrukcja montażu i obsługi

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
-50 zł/t od tony
Nagroda
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
Nagroda
Innym razem
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.
  • Liczba nagród w loterii jest ograniczona. Wylosowanie kuponu nie gwarantuje ich otrzymania. Decyduje kolejność zamówień.

Pin It on Pinterest