Polska Grupa Górnicza – PGG praca – Portal pracownika – Ceny Węgla

Polska Grupa Górnicza

Polska Grupa Górnicza to nie tylko największe przedsiębiorstwo górnicze w Europie, ale także szereg innych działalności, którymi się zajmują. I choć głównym profilem działalności jest produkowanie węgla koksowego i energetycznego, to nie można także pominąć działalności naukowej i telekomunikacyjnej.

Ponieważ cała Grupa podąża z duchem czasu oraz stawia na innowacyjności i wykorzystanie nowych technologii, PGG praca jest obecnie szeregiem interesujących ofert z różnego zakresu.

PGG praca w rozwijającej się firmie

PGG od lat jest liderem w pozyskiwaniu węgla energetycznego i koksowego. Jednak sam proces pozyskiwania jest od lat udoskonalany, tak aby podczas wydobycia w jak najmniejszym stopniu zagrażać środowisku. PGG portal pracowniczy to bieżący dostęp do szeregu ofert pracy różnych specjalności. Kandydaci po wypełnieniu wniosku online mogą aplikować na wybrane stanowiska. Stały rozwój oraz rozszerzenie działalności o inne dziedziny sprawiają, że PGG praca to oferty ciekawe oraz dające możliwość rozwoju.

Praca nie tylko w kopalni

Choć głównie z działalnością na rynku węglowym jest utożsamiana, to PGG portal pracowniczy to bardzo wiele innych stanowisk. Oczywiście sporą część ofert pracy stanowią te na stanowiska górnicze, jednak wraz z rozrostem grupy, potrzebne są także osoby o wykształceniu inżynierskim, kadrowym czy chętne do pracy w sprzedaży.

Jak aplikować?

PGG portal pracownika to proste logowanie, a po założeniu konta dostęp do wielu ofert pracy. Portal pracownika PGG to także najnowsze informacje na temat inwestycji czy bieżące i formacje na temat ceny węgla PGG. Dodatkowo na portalu znajdziemy osobny dział PGG wiadomości. To właśnie tu pokazywane są plany, inwestycje i planowane modernizacje. Dzięki temu pracownicy mają łatwy dostęp do najnowszych informacji i mogą być na bieżąco z działalnością grupy oraz jej priorytetami.

Szeroka działalność

Poza wydobywaniem i sprzedażą węgla, Polska Grupa Górnicza zajmuje się również telekomunikacją. Jest to mniej znany odłam grupy, jednak z powodzeniem dostarczają sieci i usługi telekomunikacyjne. Na obszarze województwa śląskiego można skorzystać z ich usług m telefonii stacjonarnej. Poza tym Grupa Górnicza zajmuje się energią elektryczną – od koncesji na wytwarzanie do dalszej dystrybucji.

Szerokie możliwości i nastawienie na ciągły rozwój to tylko niektóre z argumentów świadczących o tym, że warto wejść na portal pracownika PGG. Szeroki wybór ofert pracy oraz atrakcyjne warunki z pewnością zaciekawią niejedną osobę. Proste logowanie tylko ułatwia cały proces.

Portal pracownika PGG

Polska Grupa Górnicza to spółka, która poza innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu pozyskiwania węgla stawia na indywidualne podejście do każdego pracownika. Choć jest kojarzona głównie z pozyskiwaniem o dystrybucja węgla, zajmuje się także innymi dziedzinami.

Nie tylko górnicy

Choć sama praca w Grupie Górniczej kojarzy się raczej z zawodem górnika, nic bardziej mylnego. Oczywiście dużą część pracowników tworzy właśnie ta grupa, jednak poza nimi to szereg sprzedawców, przedstawicieli, inżynierów czy specjalistów. PGG praca to szerokie możliwości nie tylko zdobycia nowych umiejętności, ale także rozwinięcia swoich zainteresowań z zakresu pozyskania węgla i energii.

Portal pracownika PGG to łatwy dostęp nie tylko do ofert pracy, ale także ciekawa platforma dla obecnych pracowników. Samo logowanie nie jest skomplikowane i ułatwia dostęp do PGG wiadomości oraz innych informacji. Na portalu znajdują się nie tylko oferty pracy, ale także dane takie jak ceny węgla PGG oraz dane dotyczące najnowszych działań i inwestycji.

Portal pracowniczy PGG

PGG portal pracowniczy to także dostęp do wielu ciekawych wydarzeń oraz możliwość zapisu. W ramach programu PGG Family pracownicy mają dostęp do wielu wydarzeń z zakresu rozrywki czy kultury. Program obejmuje także wiele kodów rabatowych i zniżek na produkty czy usługi. Karta, jak sama nazwa wskazuje, obejmuje pracowników i ich rodziny. To fajne rozwiązanie w zakresie benefitów oraz zachęta do aktywnego spędzania czasu.

PGG portal i newsy w jednym miejscu

Portal pracownika PGG to proste logowanie oraz dostęp do konta z każdego miejsca. Rejestracja w serwisie jest jednorazowa i bardzo prosta. Po jednorazowej rejestracji można korzystać z portalu w pełnej lub mobilnej wersji strony. Portal to także dostęp do informacji na temat obecnych rekrutacji oraz możliwość elektronicznego aplikowania na bieżące oferty.

Szeroka działalność

Większości Polska Grupa Górnicza kojarzy się przede wszystkim z pozyskiwaniem i sprzedażą węgla energetycznego i koksowego. Jednak sama grupa prowadzi także działalność telekomunikacyjną oraz wiele innych. Dynamiczny rozwój oraz korzystanie z najnowszych technologii sprawia, że grupa potrzebuje pracowników, którzy będą otwarci na zdobywanie wiedzy. Liczne oferty pracy PGG sprawiają, że jest wiele możliwości. Grupa Górnicza jest największą w Europie pod kątem pozyskiwania węgla, praca w takim miejscu, gdzie stawia się na innowacyjne rozwiązania oraz możliwość rozwoju z pewnością zaowocuje nie tylko zdobyciem doświadczeń, ale także może być pierwszym krokiem na drodze awansu.

Najczęściej kupowane

Oblicz koszty dostawy do 50 km

Zadaj pytanie

15 + 4 =

Siedziba

ul. Węglowa 8
44-240 Żory

Telefon

+48 662 046 636

Email

biuro@wegiel24.info

Polub Nas
Dziś