NIEDOSTĘPNY

Pellet Węglobud

(8 opinii klienta)

Pellet z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów i przymierzając się do instalacji grzewczej czy modyfikacji istniejącej, właśnie tego typu kotłów szukamy. Ich zdecydowaną zaletą są nowoczesne systemy bezobsługowe, umieszczony w kotle podajnik wraz z timerem i termostatem będzie zapewniał stałą temperaturę na wybranym poziomie.

Pellet wysokiej jakości

Jednak jak w przypadku każdego paliwa, czy to węgla, czy ekogroszku, tak samo w przypadku pelletu warto zwrócić uwagę na jego wartość opałową. Z kolei ona jest zależna od tego, z czego dany pellet jest wykonany. Niska cena ogrzewania pelletem to tylko jedna z zalet tego rozwiązania. Kolejną z nich jest niska emisja spalin oraz zanieczyszczeń. Z pewnością można powiedzieć, że wybierając to paliwo przyczyniamy się do ochrony otaczającego nas świata.

Pellet z sosny

Paliwo jakim jest pellet jest wytwarzany z samych naturalnych produktów – zboża, słomy ścinek drzewa. Pellet Węglobud jest wytwarzany w 100% z drewna – sosny. Zanim jednak pellet Węglobud trafi do naszych domów, jest poddawany procesowi obróbki, w czasie której jest oczyszczany choćby z kory. Dzięki temu wzrasta znacznie jego kaloryczność oraz zmniejsza się emisja spalin i zanieczyszczeń. Pellet z uwagi na naturalny skład jest zaliczany do grupy biopaliw. Eliminacja kory w składzie zmniejsza i tak niski poziom popiołu, który powstaje podczas spalania.

Recycling odpadów

Co z popiołem? To pytanie, które zawsze pojawia się jeśli wybieramy piece opalane paliwem. Jednak w tym przypadku jego ilość jest niewielka, szacuje się, że jeśli ogrzewamy pelletem dom jednorodzinny, wystarczy dwa razy w ciągu roku opróżnić zbiornik. Sam popiół, który otrzymujemy stanowi świetny nawóz.

Wygoda użytkowania

Samo ogrzewanie wiąże się z komfortem, jaki zapewnia nam temperatura wewnątrz domu. Jednak nowoczesne piece na pellet, są też praktycznie bezobsługowe. Nie ma konieczności schodzenia do kotłowni. Kotły z podajnikami czuwają, nad stałym utrzymaniem temperatury, a niska emisja zanieczyszczeń, dodatkowo wydłuża żywotność pieca.

Wybierając takie rozwiązanie nie tylko robimy coś dobrego dla środowiska, ale także wybieramy bardzo ekonomiczną opcję. Koszt pelletu w porównaniu z innymi paliwami nie jest duży, a jego bezobsługowe spalanie w nowoczesnych piecach jest z pewnością bardzo komfortowym rozwiązaniem.

Pellet jest sprzedawany w zabezpieczonych przed wilgocią workach. Wilgotność pelletu nie powinna przekraczać 10%. Przed dokonaniem zakupu zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy dobrać najlepsze paliwo do Państwa pieca.

930,00  brutto

Oferta ważna jeszcze

NIEDOSTĘPNY

Opinie klientów dla Pellet Węglobud

8 komentarzy(e) dla Pellet Węglobud

 1. Patryk Badunio (zweryfikowany)

  Jest okej, dobra jakość

  • Węglobud

   Dziękujemy Panu za opinię.

 2. Marta Alowska (zweryfikowany)

  Wysoka jakość, polecam.

  • Węglobud

   Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy!

 3. Paweł Dumny (zweryfikowany)

  Pellet długo się pali, posiada wysoką jakość opałową, pozostawia niewielką ilość popiołu. Ogólnie bardzo fajny produkt w dobrej cenie.

  • Węglobud

   Serdecznie dziękujemy. Bardzo cieszy nas fakt, że jest Pan zadowolony z naszego pelletu.

 4. Dagmara Wasilak (zweryfikowany)

  Wydajny, świetnie się spala, po prostu produkt bardzo dobrej jakości, a przy tym obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno skorzystam nie raz z oferty Państwa sklepu.

  • Węglobud

   Serdecznie dziękujemy i zapraszamy. Zachęcamy do zajrzenia w zakładkę promocje. Na pewno znajdzie tam Pani rabat dla siebie.

 5. Mariusz Głuch (zweryfikowany)

  Fajna jakość w dobrej cenie, jakość opałowa zgodna z opisem, szybka dostawa, profesjonalna obsługa, jestem bardzo zadowolony z zakupu.

  • Węglobud

   Dziękujemy za opinię.

 6. Miłosz Dmuchawa (zweryfikowany)

  Wysokiej jakości pellet. Już dawno nie trafiłem na taki dobry produkt. Polecam.

  • Węglobud

   Dziękujemy i pozdrawiamy.

 7. Nikolas Karczewski (zweryfikowany)

  Bardzo fajny produkt. Jestem zadowolony, jest wydajny, widać, że wartość opałowa jest wysoka. Pozatym szybka dostawa. Wszystko na plus.

  • Węglobud

   Cieszymy się, że skorzystał Pan z usług naszego sklepu. Dziekujemy!

 8. Patryk Emigraj (zweryfikowany)

  Dobra jakość produktu w konkurencyjnej cenie. Produkt świetnie się pali, jest wydajny. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam.

  • Węglobud

   Bardzo dziękujemy, wielce cieszy nas ta opinia.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest