NIEDOSTĘPNY

Panel łazienkowy TH600-PRO

1 729,00  brutto

  • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

NIEDOSTĘPNY

SKU: 66621 Kategorie: ,

Aktualnie składane zamówienia będą realizowane od 24 lipca.

Promienniki na podczerwień to nowoczesne rozwiązania, które ze względu na swoją wydajność, praktyczność, a jednocześnie nowoczesny charakter cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów. Nasza dzisiejsza propozycja to łazienkowy panel grzewczy klasy premium Sundirect TH600-Pro. Jego podstawę stanowi dwuelementowy grzejnik, dzięki czemu całość odznacza się wyższą temperaturą powierzchni. W przypadku górnego elementu mowa jest o temperaturze na poziomie około 90-100°C. W przypadku dolnego – około 70-80°C.

Model ten to nowoczesna płyta szklana w ponadczasowej bieli, przełamana barwą stali nierdzewnej, z której powstał jeden wieszak na ręczniki będący w zestawie. Z tego względu model ten doskonale sprawdza się również w roli podgrzewacza do ręczników. I co ważne jego z jednej strony klasyczny, z drugiej zaś niezwykle nowoczesny i luksusowy design wpasuje się w każdą przestrzeń, nawet tą łazienkową. A to zasługa podwyższonej klasy szczelności na poziomie IP44.

TH600-Pro wyposażono w WiFi, dzięki czemu możliwe jest sterowanie pojedynczym grzejnikiem lub grupą grzejników za pośrednictwem aplikacji. Ponadto te luksusowe rozwiązanie grzewcze na podczerwień posiada panel dotykowy, który również umożliwia jego efektowne sterowanie. Całość prezentuje się niezwykle profesjonalnie. TH600-Pro posiada wymagane certyfikaty i powstał zgodnie z rozporządzeniem ErP UE. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wysokiej jakości ofertą.

Pliki do pobrania: Instrukcja obsługi TH600 PRO

Tabelka parametrów Panel łazienkowy TH600-PRO

ModelMoc (W)Wymiar (cm)Waga (kg)MontażWydajność (m2)
TH600-PRO60058,5x110cm15 kgścienny, pionowo6-12 m2
Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
-50 zł/t od tony
Nagroda
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
Nagroda
Innym razem
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.
  • Liczba nagród w loterii jest ograniczona. Wylosowanie kuponu nie gwarantuje ich otrzymania. Decyduje kolejność zamówień.

Pin It on Pinterest