NIEDOSTĘPNY

Panel Łazienkowy TH 400 z termoregulatorem WiFi

1 529,00  brutto

  • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

NIEDOSTĘPNY

SKU: 66625 Kategorie: ,

Aktualnie składane zamówienia będą realizowane od 24 lipca.

Niedawno remontowałeś łazienkę. Jednak nadal masz wrażenie, że brakuje w niej tego czegoś, co podkreśli jej niepowtarzalny charakter?

W takim razie warto byś sprawdził naszą wysokiej jakości propozycję – ekskluzywny panel łazienkowy z serii TH 410. Jest to urządzenie wyposażone w funkcję Wi-Fi. Propozycja ta, to nieskazitelna, biała powierzchnia ze szkła, która w połączeniu z dwoma wieszakami na ręczniki ze stali nierdzewnej prezentuje się niezwykle gustownie i nowocześnie. Jest to produkt, którym możesz sterować z poziomu panelu dotykowego lub po połączeniu przez WiFi za pomocą aplikacji. Możliwe jest również sterowanie grupowe. A to nie wszystko. Model ten jest kompatybilny z Alexą oraz Google Home.

Dodatkowo panele na podczerwień TH 400 posiadają wbudowany termostat z tyłu panelu. Całość powstała zgodnie z dyrektyw Easy-Fit jest niezwykle proste i szybkie w montażu. Jedyne czego potrzebujesz to wspornik, za pomocą którego oferowane w naszym sklepie nowoczesne rozwiązanie znajdzie się w miejscu wybranym przez Ciebie. Co ważne nie będziesz potrzebował do instalacji tego panelu żadnych innych akcesoriów. Panel posiada podwyższoną klasę ochrony na poziomie IP44. TH 400 posiada 4-letnią gwarancję na panel grzewczy oraz 2-letnią gwarancję na elementy sterujące.

Wszystko to sprawia, że panel ten jest propozycją, która cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem naszych, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Pliki do pobrania: TH-400 600 PRO

Tabelka parametrów Panel Łazienkowy TH 400 z termoregulatorem WiFi

ModelMoc (W)Wymiar (cm)Waga (kg)MontażWydajność (m2)
TH40040048x100cm14 kgścienny pionowy4-7 m2
Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
-50 zł/t od tony
Nagroda
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
Nagroda
Innym razem
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.
  • Liczba nagród w loterii jest ograniczona. Wylosowanie kuponu nie gwarantuje ich otrzymania. Decyduje kolejność zamówień.

Pin It on Pinterest