NIEDOSTĘPNY

Panel bezramkowy serii IC Plus

  • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: 67358 Kategoria:

Aktualnie składane zamówienia będą realizowane od 24 lipca.

Szukasz niezawodnego, a jednocześnie nowoczesnego rozwiązania? Takie, które zapewni nie tylko efektywne ciepło, ale również podkreśli niepowtarzalny charakter Twoich wnętrz? Jeśli tak, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Panele grzewcze z serii Sundirect iC-Plus to propozycja na podczerwień w wersji premium, która zachwyca swoim precyzyjnym wykonaniem. Produkt ten w formie prostokątnej, aluminiowej płytki w eleganckiej bieli z wykończonymi na gładko narożnikami podkreśla nie tylko nietuzinkowy, ale i wyjątkowo elegancki design całości.

Wyposażono go we wbudowany odbiornik termostatu z tyłu panelu. Dzięki odpowiedniej komunikacji z inteligentnymi systemami sterowania ogrzewania bezprzewodowego Smart 1.0 lub Smart 1.0 Pro jest w stanie dbać o optymalny poziom ciepła w domu. Dzięki rozwiązaniu Easy-Fit panele te są niezwykle proste w montażu. Należy wykorzystać do tego unikalny wspornik. Ponadto propozycja ta jest izolowana dwoma warstwami wysokotemperaturowego włókna szklanego. Przekłada się to na zapewnienie najkorzystniejszego poziomu utraty ciepła w części tylnej. A to nie wszystko. Panele te wyposażono również w odbłyśnik z polerowanej stali pozwalający na zoptymalizowanie wydajności ogrzewania. Dlatego też cechują się one wysoką prawnością energetyczną na poziomie 95%. Stopnień ochrony IXP2 pozwala na wykorzystanie ich nawet w wilgotnych pomieszczeniach.

To wysokiej jakości propozycja, która kryje w swoim wnętrzu specjalną konstrukcję zapewniającą mu równomierne rozprowadzanie ciepła na całej jego powierzchni. Wykorzystany element grzejny powstał z drutu silikonowego, którego odporność na ciepło sięga nawet 200°C. Całość powstała zgodnie z rozporządzeniem ErP UE i posiada niezbędne certyfikaty CE/GS/SAA/ErP/RED.

Panel bezramkowy serii IC Plus przykład

Tabelka parametrów Panel bezramkowy serii IC Plus

ModelMoc (W)Wymiar (cm)Waga (kg)MontażWydajność (m2)
IC 400 Plus40060x608 ściana/sufitdo 7
IC 700 Plus70062x9813,8 ściana/sufitdo 14
IC 900 Plus90068x12318 ściana/sufitdo 18
IC 1100 Plus110068x15320 ściana/sufitdo 22
Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
-50 zł/t od tony
Nagroda
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
Nagroda
Innym razem
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.
  • Liczba nagród w loterii jest ograniczona. Wylosowanie kuponu nie gwarantuje ich otrzymania. Decyduje kolejność zamówień.

Pin It on Pinterest