NIEDOSTĘPNY

Lustro na podczerwień LM600-PRO z oświetleniem

1 729,00  brutto

  • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

NIEDOSTĘPNY

SKU: 66613 Kategorie: ,

Aktualnie składane zamówienia będą realizowane od 24 lipca.

Szukasz niepowtarzalnych rozwiązań, które są nie tylko praktyczna, ale i funkcjonalną propozycją? Takiej, której najwyższa jakość wykonania jest w stanie zaskoczyć nawet najbardziej wymagających?

Luksusowe panele na podczerwień Sundirect LM600-Pro to produkt o wielu twarzach. Kupując naszą propozycję, zyskujesz nie tylko eleganckie lustro, ale również ogrzewanie i oświetlenie w jednym. Dlatego też może być wykorzystywane z powodzeniem jako wydajne ogrzewanie łazienkowe. Dotykowy panel na powierzchni lustra pozwala na jego ręczne sterowanie w zakresie temperatury i oświetlenia. A to jeszcze nie wszystko. W tym z pozoru nieskomplikowanym rozwiązaniu ukryto wiele inteligentnych funkcji, do których dostęp uzyskujesz za pomocą aplikacji Sundirect Smart. Wtedy to po odpowiednim połączeniu panelu z programem możesz szybko i łatwo nawigować grzejnikiem zdalnie przy użyciu telefonu komórkowego.

Ponadto LM600-Pro wyposażone zostało w rozwiązanie montażowe Easy-Fit. Dzięki niemu możliwy jest niezwykle łatwy i szybki montaż bez użycia dodatkowych narzędzi. Wystarczy jedynie, że wykorzystasz stelaż montażowy w postaci wspornika, a Twoje lustro zawiśnie szybko w miejscu wybranym przez Ciebie. Dlatego nie czekaj! Sprawdź jaką funkcjonalność zyskujesz decydując się na naszą luksusową propozycję.

Lustro Sundirect LM600 zastosowanie

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
-50 zł/t od tony
Nagroda
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
Nagroda
Innym razem
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.
  • Liczba nagród w loterii jest ograniczona. Wylosowanie kuponu nie gwarantuje ich otrzymania. Decyduje kolejność zamówień.

Pin It on Pinterest