NIEDOSTĘPNY

Kamienny panel – STONE600-Pro

1 329,00  brutto

  • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

NIEDOSTĘPNY

SKU: 66588 Kategorie: ,

Aktualnie składane zamówienia będą realizowane od 24 lipca.

Panele na podczerwień z serii Sundirect STONE 600-PRO to jedna z ciekawszych, a na pewno wydajniejszych propozycji, które dostępne są obecnie na naszym rynku. Jest to nie tylko efektywne, ale i ekonomiczne rozwiązanie najwyższej jakości w formie grzejnik ze strukturą 3D. Dzięki czemu doskonale wpisuje się, nie tylko we wnętrza gdzie góruje niepowtarzalny design. Jego moc na poziomie 600 W pozwala na ogrzanie powierzchni do 12 m2. Ten wysokiej jakości grzejnik z luksusową kamienną strukturą za sprawą swojej klasy ochronnej na poziomie IP44 może być z powodzeniem wykorzystywany w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki.

Jednak to nie wszystko. Producent tego niezwykle praktycznego, a jednoczenie funkcjonalnego rozwiązania pomyślał o wszystkim. Z tyłu umieszczone zostały trzy otwory, które umożliwiają montaż haczyków na ręczniki, dzięki temu oferowany panel może służyć wówczas jako podgrzewacz ręczników. Do kolejnych niepodważalnych atutów należy prosty montaż za sprawą rozwiązania Easy-Fit, możliwość sterowania przez Wi-Fi za pośrednictwem aplikacji Sundirect Smart, również w sposób grupowy. Ponadto panele STONE 600-PRO posiadają zintegrowaną skrzynkę do kontroli temperatur.

Product Stone600pro

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
-50 zł/t od tony
Nagroda
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
Nagroda
Innym razem
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.
  • Liczba nagród w loterii jest ograniczona. Wylosowanie kuponu nie gwarantuje ich otrzymania. Decyduje kolejność zamówień.

Pin It on Pinterest