Węglobud

Uczciwy dostawca węgla prosto pod Twój dom.
Jesteśmy firmą z doświadczeniem i wizją.

Start najbliższej promocji
Ekogroszek PiekŁo czarny

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Nasza historia

Od zawsze stawiamy na jakość

Od 8 lat, nasza firma zajmuje się sprzedażą produktów opałowych dla klientów hurtowych i detalicznych, stale się rozwijamy, kładąc nacisk na profesjonalną obsługę klientów i funkcjonowanie w zgodzie ze środowiskiem. Sprzedajemy wysokiej jakości ekogroszek i miał węglowy, który spełnia wymogi producentów kotłów wyposażonych w palniki retortowe oraz podajniki ślimakowe lub tłokowe. Stale chcemy się rozwijać, zwiększać naszą flotę i kadrę oraz dociera do jak największej liczby osób. Od 8 lat udało nam się wspaniale rozwinąć, jednak nie zatrzymujemy się. Dzięki zadowolonym klientom wiemy, że to, co robimy, jest doceniane. Jeżeli potrzebujesz dobrego jakościowo i ekologicznego opału, to dobrze trafiłeś.

LAT NA RYNKU

PRODUKTÓW WĘGLOWYCH W OFERCIE

ZREALZIOWANYCH ZAMÓWIEŃ W MINIONYM ROKU

POLSKICH KOPALŃ DOSTARCZA NAM NAJLEPSZY WĘGIEL

Nasze cele

Misja

Chcemy, aby każdy nasz klient zyskał dobry, wysokokaloryczny węgiel. Naszą misją jest dostarczenie dobrej jakości ciepła do Państwa domów przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Na ciepło zasługuje każdy. Pozwól nam zadbać, aby w Twoim domu go nigdy nie zabrakło.

Wizja

Od 8 lat stale się rozwijamy, każdego dnia zyskujemy nowych, zadowolonych klientów co pozwala nam na sięganie jeszcze wyżej. W trosce o środowisko pragniemy się rozwijać i stale ulepszać nasz asortyment. Naszym marzeniem jest, aby kupowany przez Państwa węgiel doskonale się spalał i możliwie jak najmniej niszczył naszą planetę.

Wartości

Najważniejsza jest dla nas autentyczność i uczciwość. Naszym klientom oferujemy zawsze doskonałej jakości węgiel, nie oszukujemy. Jeżeli kiedykolwiek zawiodłeś się na dostawcy, najwyższa pora zgłosić się do nas. Nigdy nie dostarczyliśmy klientowi węgla razem z pyłem węglowym oraz nie podaliśmy błędnej specyfikacji produktu.

Ciepło dla Twojego domu

Produkty Marki Piekło

produkty najlepszej jakości

Regularnie sprawdzamy jakość węgla,
który skupujemy bezpośrednio z kopalni.

Obecnie w promocji

Oblicz koszty dostawy do 50 km

Aktualności

Ile kosztuje piec na ekogroszek?

Ile kosztuje piec na ekogroszek?

Mimo rosnącej popularności gazu ziemnego, kotły na węgiel wciąż są na szczycie, w szczególności kotły z podajnikiem na ekogroszek. Ich największą zaletą docenianą przez klientów jest pełne zautomatyzowanie, co przekłada się na ograniczony wkład człowieka potrzebny do pracy kotła.
czytaj dalej
Ogrzewanie ekogroszkiem

Ogrzewanie ekogroszkiem

Sposób ogrzewania domu to decyzja, przed której podjęciem prędzej czy później staje prawie każdy. Decydując się na konkretne paliwo i kocioł należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak: miejsce na składowanie paliwa, koszty, na jakie możemy sobie pozwolić czy błoga wygoda.
czytaj dalej

WĘGLOBUD Krystian Zdziebło

ul. Węglowa 8
44-240 Żory
tel. +48 662 046 636
Siedziba

ul. Węglowa 8
44-240 Żory

Szybki kontakt!
+
Wyślij!