Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Cena na weekend!!! 3 540,00  brutto

21 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek Żywiec

Jeżeli jesteś mieszkańcem Żywca mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Polecamy Ci Ekogroszek Piekło wyprodukowany z wyselekcjonowanego węgla kamiennego, wydobywanego z naszych rodzimych kopalni. Charakteryzujący się wysoką kalorycznością i niską spiekalnością opał jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie troskę o środowisko. Dodatkowo oferujemy Ci możliwość dowiezienia zakupionych produktów pod wskazany przez Ciebie adres w cenie 3 zł za każdy przejechany kilometr.

Niska cena, szybka dostawa i wysoka jakość – Ekogroszek Piekiełko sprawi, że poczujesz różnicę

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Na rynku działamy od wielu lat. Zajmujemy się handlem paliwem opałowym i zdajemy sobie sprawę z powierzonego nam zadania. Dlatego w trosce o Twoje zadowolenie oraz pieniądze oprócz najwyższej jakości opału, oferujemy Ci najlepszą obsługę. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci chcieli do nas wracać.

Ekogroszek Żywiec z polskich kopalni

W naszej ofercie znajduje się spełniający najwyższe normy jakościowe Ekogroszek Piekiełko. Pozyskiwany z wyselekcjonowanego węgla kamiennego, wydobywanego z rodzimych kopalni, charakteryzuje się odpowiednią granulacją i wysoką wydajnością.

Zalety Ekogroszku Piekiełko

Ekogroszek Piekiełko wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku paliw opałowych bardzo korzystną ceną i wysoką jakością. Niska zawartość siarki i popiołu oraz niska spiekalność sprawiają, że jest to produkt znacznie mniej negatywnie wpływający na środowisko.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek Żywiec

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This