Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

2 599,00  brutto

Ekogroszek Żywiec

Jeżeli jesteś mieszkańcem Żywca mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Polecamy Ci Ekogroszek Piekło wyprodukowany z wyselekcjonowanego węgla kamiennego, wydobywanego z naszych rodzimych kopalni. Charakteryzujący się wysoką kalorycznością i niską spiekalnością opał jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie troskę o środowisko. Dodatkowo oferujemy Ci możliwość dowiezienia zakupionych produktów pod wskazany przez Ciebie adres w cenie 3 zł za każdy przejechany kilometr.

Niska cena, szybka dostawa i wysoka jakość – Ekogroszek Piekiełko sprawi, że poczujesz różnicę

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Na rynku działamy od wielu lat. Zajmujemy się handlem paliwem opałowym i zdajemy sobie sprawę z powierzonego nam zadania. Dlatego w trosce o Twoje zadowolenie oraz pieniądze oprócz najwyższej jakości opału, oferujemy Ci najlepszą obsługę. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci chcieli do nas wracać.

Ekogroszek Żywiec z polskich kopalni

W naszej ofercie znajduje się spełniający najwyższe normy jakościowe Ekogroszek Piekiełko. Pozyskiwany z wyselekcjonowanego węgla kamiennego, wydobywanego z rodzimych kopalni, charakteryzuje się odpowiednią granulacją i wysoką wydajnością.

Zalety Ekogroszku Piekiełko

Ekogroszek Piekiełko wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku paliw opałowych bardzo korzystną ceną i wysoką jakością. Niska zawartość siarki i popiołu oraz niska spiekalność sprawiają, że jest to produkt znacznie mniej negatywnie wpływający na środowisko.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest

Share This