Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

1 900,00  brutto

Ekogroszek workowany Żory

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której odnajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości Ekogroszku Piekło. Każdy z naszych produktów odznacza się doskonałymi, choć różnymi parametrami, które zapewnią naszym Klientom 100% satysfakcję z zakupu. Prezentowany węgiel workowany zostanie wysłany do Państwa w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia. Ponadto jeśli jesteś Klientem z Żor lub najbliższej okolicy do 10 km otrzymasz od nas prezent – darmową dostawę wliczoną w cenę.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Nasz sklep za sprawą swojej profesjonalnej kadry zapewni Ci wysokiej jakości doradztwo i obsługę nie tylko w trakcie wyboru konkretnego ekogroszku Piekło, ale również podczas jego transportu, które pozwolą Ci, jako Klientowi, czuć się w pełni usatysfakcjonowanym z zakupu swojego idealnego opału.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek z polskich kopalń to gwarancja wysokiej jakości produktu, który odznacza się doskonałymi parametrami, w tym: wysoką kalorycznością, niską spiekalnością, a także niskimi zawartościami siarki i popiołu.

Zalety Ekogroszku Piekło

Wysoka jakość, minimalna spiekalność przy wysokiej wartości opałowej oraz niewielkie zawartości popiołu i siarki sprawiają, że ekogroszek Piekło pozwoli Ci niemal całkowicie zapomnieć o obsłudze Twojego kotła automatycznego.

Opinie klientów dla Ekogroszek workowany Żory

5 komentarzy(e) dla Dostawa KDW

 1. Michał Kaczmarek (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z dostawy węgla prosto z kopalnii PGG przez firmę Węglobud jako KDW. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i terminowo, a jakość dostarczonego węgla jest doskonała.

 2. Jan Wójcik (zweryfikowany)

  Dziękuję za świetną dostawę węgla. Zamówienie zostało dostarczone dokładnie tak, jak ustaliliśmy, a obsługa klienta była profesjonalna i pomocna.

 3. Paweł Adamczyk (zweryfikowany)

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości węgla dostarczonego przez firmę Węglobud. Dostawa była punktualna, a pracownicy byli uprzejmi i kompetentni. Polecamy ich usługi.

 4. Rafał Zieliński (zweryfikowany)

  Dostawa węgla prosto z PGG przez firmę była szybka i bezproblemowa. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.

 5. Tomasz Kowalczyk (zweryfikowany)

  Firma Węglobud spełniła moje oczekiwania podczas dostawy węgla. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
 • Jedna gra na użytkownika.
 • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest