Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Ostatnie palety w tej cenie!!! 3 530,00  brutto

20 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek workowany Żory

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której odnajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości Ekogroszku Piekło. Każdy z naszych produktów odznacza się doskonałymi, choć różnymi parametrami, które zapewnią naszym Klientom 100% satysfakcję z zakupu. Prezentowany węgiel workowany zostanie wysłany do Państwa w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia. Ponadto jeśli jesteś Klientem z Żor lub najbliższej okolicy do 10 km otrzymasz od nas prezent – darmową dostawę wliczoną w cenę.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Nasz sklep za sprawą swojej profesjonalnej kadry zapewni Ci wysokiej jakości doradztwo i obsługę nie tylko w trakcie wyboru konkretnego ekogroszku Piekło, ale również podczas jego transportu, które pozwolą Ci, jako Klientowi, czuć się w pełni usatysfakcjonowanym z zakupu swojego idealnego opału.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek z polskich kopalń to gwarancja wysokiej jakości produktu, który odznacza się doskonałymi parametrami, w tym: wysoką kalorycznością, niską spiekalnością, a także niskimi zawartościami siarki i popiołu.

Zalety Ekogroszku Piekło

Wysoka jakość, minimalna spiekalność przy wysokiej wartości opałowej oraz niewielkie zawartości popiołu i siarki sprawiają, że ekogroszek Piekło pozwoli Ci niemal całkowicie zapomnieć o obsłudze Twojego kotła automatycznego.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek workowany Żory

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This