Ekogroszek workowany Żory

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której odnajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości Ekogroszku Piekło. Każdy z naszych produktów odznacza się doskonałymi, choć różnymi parametrami, które zapewnią naszym Klientom 100% satysfakcję z zakupu. Prezentowany węgiel workowany zostanie wysłany do Państwa w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia. Ponadto jeśli jesteś Klientem z Żor lub najbliższej okolicy do 10 km otrzymasz od nas prezent – darmową dostawę wliczoną w cenę.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Nasz sklep za sprawą swojej profesjonalnej kadry zapewni Ci wysokiej jakości doradztwo i obsługę nie tylko w trakcie wyboru konkretnego ekogroszku Piekło, ale również podczas jego transportu, które pozwolą Ci, jako Klientowi, czuć się w pełni usatysfakcjonowanym z zakupu swojego idealnego opału.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek z polskich kopalń to gwarancja wysokiej jakości produktu, który odznacza się doskonałymi parametrami, w tym: wysoką kalorycznością, niską spiekalnością, a także niskimi zawartościami siarki i popiołu.

Zalety Ekogroszku Piekło

Wysoka jakość, minimalna spiekalność przy wysokiej wartości opałowej oraz niewielkie zawartości popiołu i siarki sprawiają, że ekogroszek Piekło pozwoli Ci niemal całkowicie zapomnieć o obsłudze Twojego kotła automatycznego.

Google Maps logo

Polecam tą firmę. Profesjonalna i miła obsługa. Jakość super oczywiście konkurencyjna cena. Szybka dostawa, jestem zadowolony w 100% na pewno skorzystam ponownie.

Jacek Piwowarski

 

Google Maps logo

Polecam serdecznie. Już czwarty sezon biorę eko groszek żółty i jestem mega zadowolona. Miła i sympatyczna obsługa, szybka dostawa polecam na 100%.

Aleksandra Kroczek

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przemiła obsługa i szybka realizacja zlecenia poprzez bardzo dobry sprzęt i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Henryk Z.

 

Pełny profesjonalizm, zarówno przy zamawianiu jak i dostawie. Spalanie jak marzenie,zapewne będzie to mój stały dostawca. Polecam w 100%.

Antoni S.

 

Pin It on Pinterest

Share This