Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Cena na weekend!!! 3 540,00  brutto

21 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek Wodzisław Śląski

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą Ekogroszku Piekło dostępnego w naszym sklepie. Prezentowany ekogroszek workowany jest wysokiej jakości paliwem stałym otrzymywanym z węgla kamiennego, pozyskiwanego ze specjalnie wyselekcjonowanych polskich kopalń, dzięki czemu nie musisz martwić się o jego jakość, ponieważ gwarantujemy Ci, że każdy z naszych produktów sprawdzi się doskonale w swojej roli.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Nasza wykwalifikowana kadra z przyjemnością pomoże Ci podjąć decyzję w wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie – ekogroszku Piekło, który spełni Twoje wymagania. Dzięki temu nasi pracownicy zapewnią Ci tym samym profesjonalną obsługę w trakcie zakupu.

Ekogroszek z polskich kopalni

Nasz ekogroszek jest produktem otrzymywanym z wysokokalorycznego węgla kamiennego pozyskiwanego z polskich kopalń, dzięki czemu masz gwarancję najwyższej jakości i optymalnych parametrów wpływających na jego świetną wydajność.

Zalety Ekogroszku Piekło

Zastanawiasz się nad Ekogroszkiem Piekło? Całkowicie nie potrzebnie. Nasz opał posiada wiele atuty, którymi są między innymi jego świetne parametry – wysoką wartość opałowa, minimalna spiekalność, a także niska popielatość oraz śladowa zawartość siarki.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek Wodzisław Śląski

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This