Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

2 599,00  brutto

Ekogroszek Wodzisław Śląski

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą Ekogroszku Piekło dostępnego w naszym sklepie. Prezentowany ekogroszek workowany jest wysokiej jakości paliwem stałym otrzymywanym z węgla kamiennego, pozyskiwanego ze specjalnie wyselekcjonowanych polskich kopalń, dzięki czemu nie musisz martwić się o jego jakość, ponieważ gwarantujemy Ci, że każdy z naszych produktów sprawdzi się doskonale w swojej roli.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Nasza wykwalifikowana kadra z przyjemnością pomoże Ci podjąć decyzję w wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie – ekogroszku Piekło, który spełni Twoje wymagania. Dzięki temu nasi pracownicy zapewnią Ci tym samym profesjonalną obsługę w trakcie zakupu.

Ekogroszek z polskich kopalni

Nasz ekogroszek jest produktem otrzymywanym z wysokokalorycznego węgla kamiennego pozyskiwanego z polskich kopalń, dzięki czemu masz gwarancję najwyższej jakości i optymalnych parametrów wpływających na jego świetną wydajność.

Zalety Ekogroszku Piekło

Zastanawiasz się nad Ekogroszkiem Piekło? Całkowicie nie potrzebnie. Nasz opał posiada wiele atuty, którymi są między innymi jego świetne parametry – wysoką wartość opałowa, minimalna spiekalność, a także niska popielatość oraz śladowa zawartość siarki.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest

Share This