Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Cena na weekend!!! 3 540,00  brutto

21 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek Węgierska Górka

Jeżeli jesteś mieszkańcem miejscowości Węgierska Górka, lub zamieszkujesz jej okolice mamy dla Ciebie doskonałą ofertę na Ekogroszek Piekło.

Oferowany przez nas węgiel jest wysokowydajnym paliwem opałowym, który pozwoli zaoszczędzić Ci nie tylko czas, ale i pieniądze.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Chcemy, aby każdy Klient, z uśmiechem na ustach wspominał współpracę z nami. Dlatego oprócz wysokiej jakości węgla, mamy Państwu do zaoferowania również rzetelną i fachową pomoc w zakresie paliw opałowych. Nasi pracownicy to grupa osób z pozytywnym podejściem do świata i ludzi. Możesz więc liczyć nie tylko na doradztwo, ale również miłą atmosferę.

Ekogroszek z polskich kopalni

Szukasz wydobywanego w polskich kopalniach węgla? Doskonale trafiłeś. U nas znajdziesz wyselekcjonowany, o odpowiedniej granulacji węgiel kamienny w postaci Ekogroszku Piekło. Pakowane w 25-kilogramowe worki paliwo opałowe posiada odpowiednią wilgotność, dzięki czemu energia nie jest tracona na odparowywanie wody.

Zalety Ekogroszku Piekło

Posiadający odpowiednią granulację Ekogroszek Piekło to charakteryzujące się wysoką kalorycznością i niską spiekalnością paliwo opałowe. Wyprodukowany z węgla kamiennego spełnia wszelkie normy jakościowe, przyjęte dla tego typu opału. Niska zawartość siarki oraz popiołu wpływa na niższą szkodliwość środowiska.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek Węgierska Górka

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This