Ekogroszek Węgierska Górka

Jeżeli jesteś mieszkańcem miejscowości Węgierska Górka, lub zamieszkujesz jej okolice mamy dla Ciebie doskonałą ofertę na Ekogroszek Piekło.

Oferowany przez nas węgiel jest wysokowydajnym paliwem opałowym, który pozwoli zaoszczędzić Ci nie tylko czas, ale i pieniądze.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Chcemy, aby każdy Klient, z uśmiechem na ustach wspominał współpracę z nami. Dlatego oprócz wysokiej jakości węgla, mamy Państwu do zaoferowania również rzetelną i fachową pomoc w zakresie paliw opałowych. Nasi pracownicy to grupa osób z pozytywnym podejściem do świata i ludzi. Możesz więc liczyć nie tylko na doradztwo, ale również miłą atmosferę.

Ekogroszek z polskich kopalni

Szukasz wydobywanego w polskich kopalniach węgla? Doskonale trafiłeś. U nas znajdziesz wyselekcjonowany, o odpowiedniej granulacji węgiel kamienny w postaci Ekogroszku Piekło. Pakowane w 25-kilogramowe worki paliwo opałowe posiada odpowiednią wilgotność, dzięki czemu energia nie jest tracona na odparowywanie wody.

Zalety Ekogroszku Piekło

Posiadający odpowiednią granulację Ekogroszek Piekło to charakteryzujące się wysoką kalorycznością i niską spiekalnością paliwo opałowe. Wyprodukowany z węgla kamiennego spełnia wszelkie normy jakościowe, przyjęte dla tego typu opału. Niska zawartość siarki oraz popiołu wpływa na niższą szkodliwość środowiska.

Google Maps logo

Polecam tą firmę. Profesjonalna i miła obsługa. Jakość super oczywiście konkurencyjna cena. Szybka dostawa, jestem zadowolony w 100% na pewno skorzystam ponownie.

Jacek Piwowarski

 

Google Maps logo

Polecam serdecznie. Już czwarty sezon biorę eko groszek żółty i jestem mega zadowolona. Miła i sympatyczna obsługa, szybka dostawa polecam na 100%.

Aleksandra Kroczek

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przemiła obsługa i szybka realizacja zlecenia poprzez bardzo dobry sprzęt i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Henryk Z.

 

Pełny profesjonalizm, zarówno przy zamawianiu jak i dostawie. Spalanie jak marzenie,zapewne będzie to mój stały dostawca. Polecam w 100%.

Antoni S.

 

Pin It on Pinterest

Share This