Ekogroszek Ultra – cena, parametry i opinie

25 lipca 2020

Ekogroszek Ultra parametry 
Kaloryczność26-28 MJ/kg
Popiół7%
Siarka 0,6%
Spiekalność0

Szukasz alternatywnego opału w korzystnej cenie?

Ekogroszek Ultra – parametry i pakowanie

Podane dla tego ekogroszku na stronie producenta parametry to klasycznie: kaloryczność, na poziomie 26-28 MJ/kg, granulacja, jak w przypadku większości ekogroszków od 5 do 25 mm (takie są normy narzucone producentom ekogroszków). Zawartość siarki to maksymalnie 0,6%, wilgoć wynosi maksymalnie 10%, natomiast ilość popiołu nie przekracza 7%. Spiekalność RI = 0. Ekogroszek Ultra jest workowany w foliowe opakowania zawierające 25 kg opału i układane na bezzwrotnych paletach po 40 sztuk, palety owinięte streczem są dostarczane do klienta.

Dostawa i cena – Ekogroszek Ultra

Dostawa jest bezpłatna, jednak jeżeli kupiec wybierze dostawę za pobraniem, będzie musiał za nią zapłacić 20 zł. Dodatkowo producent, zapewnia, że opał posiada potwierdzający jakość certyfikat polskiego instytutu badań. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w porcie Gdańskim. Cena Ekogroszku Ultra wynosi 1078 zł za tonę.

Ekogroszek workowany czy luzem?

Wielu producentów oferuje ekogroszek w formie workowanej oraz luzem, jaki należy wybrać? Z pewnością wygodniejszy jest opał workowany. Łatwiejszy jest jego transport oraz magazynowanie, opał workowany łatwiej poukładać w małej przestrzeli. Dodatkowo użytkownik nie musi brudzić sobie rąk podczas dozowania opału w podajniku. Ponadto, decydując się na opał workowany, mamy pewność co do jego parametrów. Opał w foliowym worku nie wietrzeje, a więc jego kaloryczność jest zgodna z podaną na opakowaniu. Pewność kupca dotyczy również wagi opału, workowany ekogroszek jest dokładnie ważony, zatem kupcowi bardzo łatwo obliczyć czy dostarczono mu odpowiednią ilość towaru.

Podsumowanie

Polacy coraz częściej wybierają workowany ekogroszek, jest on najbardziej opłacalny ze wszystkich produktów węglowych. Coraz więcej z nas, docenia również wygodę związaną z kupnem pakowanego opału, świadomość i wygoda to cechy nowoczesnego konsumenta.

WPISZ SWÓJ E-MAIL, ABY OTRZYMAĆ MEGA RABAT NA EKOGROSZEK!
Nasze promocje są ograniczone czasowo.
Poinformujemy Cię o jej rozpoczęciu przez e-mail.

Wypróbuj nasz ekogroszek

Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
Ekogroszek Piekło Pomarańczowy parametry
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność28-26 MJ/kg
Popiół3-8%
Siarka0,4-0,8%
Spiekalność0-10

21 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Informacje podane we wpisach na temat produktów opałowych, powszechnie dostępnych do nabycia, pochodzą ze strony producenta oraz innych witryn prezentujących opinie na ich temat. Firma Węglobud zastrzega, że nie prowadzi sprzedaży produktów opałowych opisywanych w recenzjach.

Pin It on Pinterest

Share This