Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

1 900,00  brutto

Ekogroszek Tychy

Kończy się jeden sezon grzewczy a Ty zastanawiasz się już nad następnym? Znajdź jedno źródło z którego zamawiać będziesz paliwo opałowe każdego roku i nie zaprzątaj sobie więcej głowy szukaniem. W naszej ofercie znajdziesz Ekogroszek Piekło, który wśród Klientów cieszy się ogromną popularnością i doskonałą opinią.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy Klient wymaga indywidualnego podejścia. Każdy ma inne potrzeby i wymagania, dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zatrudniamy jedynie specjalistów od opału. Profesjonalni, przeszkoleni i znający się na swojej profesji pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na zadane pytania.

Ekogroszek z polskich kopalni

Zastanawiasz się czy nasz ekogroszek wart jest zakupu? Oczywiście, że tak. A dlaczego? Ponieważ produkowany jest z wyselekcjonowanego węgla kamiennego pochodzącego z rodzimych kopalń. Charakteryzuje się niską zawartością siarki i popiołu, dzięki czemu jest znacznie bardziej przyjazny dla środowiska.

Zalety Ekogroszku Piekło

Pakowany w 25 kilogramowe worki, wysokowydajny i wysokokaloryczny Ekogroszek Piekło z polskich kopalń to doskonały wybór. Gwarantuje niską spiekalność oraz dłuższe utrzymywanie ciepła. Dzięki temu, możesz być pewien że kupując nasze produkty oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Opinie klientów dla Ekogroszek Tychy

5 komentarzy(e) dla Dostawa KDW

 1. Michał Kaczmarek (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z dostawy węgla prosto z kopalnii PGG przez firmę Węglobud jako KDW. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i terminowo, a jakość dostarczonego węgla jest doskonała.

 2. Jan Wójcik (zweryfikowany)

  Dziękuję za świetną dostawę węgla. Zamówienie zostało dostarczone dokładnie tak, jak ustaliliśmy, a obsługa klienta była profesjonalna i pomocna.

 3. Paweł Adamczyk (zweryfikowany)

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości węgla dostarczonego przez firmę Węglobud. Dostawa była punktualna, a pracownicy byli uprzejmi i kompetentni. Polecamy ich usługi.

 4. Rafał Zieliński (zweryfikowany)

  Dostawa węgla prosto z PGG przez firmę była szybka i bezproblemowa. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.

 5. Tomasz Kowalczyk (zweryfikowany)

  Firma Węglobud spełniła moje oczekiwania podczas dostawy węgla. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
 • Jedna gra na użytkownika.
 • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest