Ekogroszek Twój Dom

1 lipca 2022

Ekogroszek Twój Dom – parametry

Ekogroszek Twój Dom – parametry
Kaloryczność24-25 MJ/kg
Popiół8%
SpiekalnośćRI=0
Siarka 0,5%

Szukasz alternatywnego opału w korzystnej cenie?

Wybór ekogroszku na rynku jest bardzo duży. Nie zawsze najwyższa cena oznacza jego lepszą jakość, ale nie warto także sięgać po pierwszy lepszy, jeśli cena wyda nam się atrakcyjna. Ekogroszek Twój Dom to doskonały wybór, jego bardzo dobre parametry świadczą o wysokiej jakości.

Dobre paliwo

Poszczególne rodzaje ekogroszku różnią się między sobą parametrami. Wybierając ten lepszej jakości paliwo, nie tylko zużyjemy go mniej do ogrzania powierzchni domu, ale także emitowane będzie mniej spalin i zanieczyszczeń. Ekogroszek Twój Dom ma kaloryczność 24-25 MJ, jest on produkowany z węgla kamiennego. Produkcja ekogroszku polega na wytrącaniu zanieczyszczeń i rozdrobnieniu surowca. Dzięki temu finalnie uzyskiwany jest ekogroszek o granulacji 5-25 mm, który nie zawiera kurzu, pyłku i brudu.

Co za tym idzie te substancje nie trafiają do kotła, ani później jako spaliny do środowiska. To ważne z punktu widzenia dbałości o środowisko, ale także z uwagi na żywotność pieca. Niewielka ilość siarki (0,5%) także przysłuży się środowisku. W przypadku tego ekogroszku ilość popiołu to maksymalnie 8%.

Jak ekonomicznie korzystać z ekogroszku?

Nowoczesne instalacje pozwalają na zamontowanie termostatów w poszczególnych pomieszczeniach. Dzięki temu można ustawić temperaturę tak, aby unikać przegrzewania pomieszczeń. W sypialni na ogół wolimy chłodniejszą temperaturę, a w salonie wolimy, żeby było kilka stopni więcej. W godzinach kiedy nie przebywamy w domu, można nieco obniżyć temperaturę, podobnie kiedy wyjeżdżamy. Wiele modeli kotłów posiada moduły, które pozwalają na zdalne sterowanie. Wracając z wyjazdu, można więc podnieść temperaturę.

Ekogroszek Twój Dom

Ekogroszek Twój Dom, to doskonałe paliwo, o wysokiej kaloryczności. Ekogroszek jest pakowany w workach 20 kg. Ułatwia to jego przechowywanie.

WPISZ SWÓJ E-MAIL, ABY OTRZYMAĆ MEGA RABAT NA EKOGROSZEK!
Nasze promocje są ograniczone czasowo.
Poinformujemy Cię o jej rozpoczęciu przez e-mail.

Wypróbuj Ekogroszek Brunatny

ekogroszek czeski Komorany workowany
Parametry Ekogroszek Komorany
Kaloryczność 23-21 MJ/kg
Zawartość siarki0,7-1,6%
Zawartość popiołu7-8%
Średnica ziarna5-25 mm

Informacje podane we wpisach na temat produktów opałowych, powszechnie dostępnych do nabycia, pochodzą ze strony producenta oraz innych witryn prezentujących opinie na ich temat. Firma Węglobud zastrzega, że nie prowadzi sprzedaży produktów opałowych opisywanych w recenzjach.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest