Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Cena na weekend!!! 3 540,00  brutto

21 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek workowany Skoczów

Szukasz wydajnego ekogroszku, który spełni twoje oczekiwania stawiane efektywnemu paliwu stałemu ? Już nie musisz! Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą, w której znajdziesz między innym węgiel workowany w atrakcyjnej cenie, a który zaskoczy Cię swoimi świetnymi parametrami.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Jeśli poszukujesz sklepu z profesjonalnym doradztwem i obsługą to dobrze trafiłeś. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze najlepszego dla Ciebie ekogroszku Piekło, który zapewni Ci wydajne ciepło na zimne, zimowe wieczory, a co za tym idzie – 100% satysfakcję z jego zakupu.

Ekogroszek z polskich kopalni

Oferowany przez nas ekogroszek z polskich kopalń jest produktem najwyższej jakości, który odznacza się odpowiednią granulacją i właściwościami. Dzięki wysokiej kaloryczności produkt ten jest idealnym, a przy tym rentownym i ekonomicznym rozwiązaniem zapewniającym Ci ciepło w chłodniejsze wieczory.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło to wydajna i ekonomiczna propozycja, która odznacza się wysoką kalorycznością, niską emisją spalin, niewielką zawartością popiołu, a także odpowiednią granulacją i spiekalnością gwarantującą wysoką jakość produktu.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek workowany Skoczów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This