Ekogroszek Skarbek

(9 opinii klienta)

1 440,00 1 478,00  brutto

 • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Pomarańczowy Ekogroszek Skarbek to jedyny w swoim rodzaju wyrób stworzony na bazie wysokogatunkowego węgla z polskich kopalń. Ekogroszek PIEKŁO, został poddany obróbce mechanicznej, w rezultacie czego udało się uzyskać groszek o regularnej frakcji wielkości 5-25 mm. Wspomniana obróbka mechaniczna polega na kruszeniu węgla na nowoczesnych maszynach, po czym węgiel jest przesiewany przez sita, dzięki czemu klient kupuje już oczyszczony z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń ekogroszek. Co niezwykle istotne, pomarańczowy ekogroszek PIEKŁO został udoskonalony tak, aby jego jakość przewyższała inne paliwa stałe pod względem energetycznym. Jest to jedyny taki, dostępny na polskim rynku węgiel, który oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie przy jednocześnie bardzo wysokiej wartości energetycznej i małej zdolności spiekania.

Warto dodać, że pomarańczowy Ekogroszek PIEKŁO jest idealnym paliwem stałym do kotłów IV i V klasy ekologicznej, czyli do kotłów najnowszej generacji. Dzięki swoim licznym zaletom i stosunkowo niskiej cenie pomarańczowy Ekogroszek PIEKŁO w zatrważającym tempie zyskuje zaufanie klientów w kraju i Państwach ościennych.

Wyczyść
SKU: 2903 Kategoria: Tag:

9 komentarzy(e) dla Ekogroszek Skarbek

 1. Igor Tylman (zweryfikowany)

  Wydaje mi się, że najlepszy ekogroszek, jaki do tej pory kupiłem. Wysoka kaloryczność, dzięki której mam efektywne ciepło na długo, niewielka ilość popiołu po spaleniu. A wisienką na torcie była przemiła i profesjonalna obsługa. Polecam, bo naprawdę warto.

 2. Alojzy Gawron (zweryfikowany)

  Bardzo dobry ekogroszek, jestem zadowolony zarówno z ceny, jak i z produktu. Niska spiekalność, mała zawartość popiołu, wysoka kaloryczność, dla mnie super. Polecam.

 3. Wiktoria Czechowicz (zweryfikowany)

  Wszystko co mogę powiedzieć o zamówionym ekogroszku to – wow!! dobra kaloryczność, suchy, nie spieka się, świetnie się spala. Kupię po raz kolejny, bo warto!!

  • Węglobud

   Dziękujemy i życzymy szczęśliwego nowego roku!

 4. Henryk Budzisz (zweryfikowany)

  Produkt fajny jakościowo, dostarcza odpowiednią ilość ciepła, nie spieka, odpowiednio kaloryczny. Na pewno wrócę po raz kolejny.

  • Węglobud

   Dziękujemy serdecznie za opinie. Pozdrawiamy.

 5. Monika Lamus (zweryfikowany)

  Szybki zakup dzięki obsłudze sklepu, która bardzo profesjonalnie i rzeczowo pomogła mi w wyborze, jestem jej bardzo wdzięczna, produkt super jakości, a dostawa bardzo szybka. Do tego jakby było mało miłego zaskoczenia pan kierowca bardzo uczynny. Bardzo Państwu dziękuję za udany zakup i za tak pozytywne zaskoczenie co do jakości obsługi.

  • Węglobud

   Takie słowa są dla nas niezwykle ważne. Dziękujemy, że jest Pani z nami.

 6. Małgorzata Pewna (zweryfikowany)

  Wszystko sprawnie i profesjonalnie, ekogroszek doskonałej jakości, na pewno wrócę w przyszłości do Państwa sklepu

  • Węglobud

   Serdecznie zapraszamy. W zakładce promocje czeka na Panią rabat. 🙂

 7. Eryk Zięba (zweryfikowany)

  Bardzo dobry ekogroszek, zamówiłem 3 tony. Wszystkie był suchy, co jest ważne bo jak wiadomo mokry się gorzej pali. Na plus też bardzo miła obsługa i szybka realizacja zamówienia.

  • Węglobud

   Dziękujemy za opinię i zaufanie.

 8. Mariusz Krzesikowski (zweryfikowany)

  Co to samego produktu nie ma co się przyczepić. Jest wydajny, długo się pali, a popiołu prawie no pozostawia. To co mi przeszkadza to to w jakich workach jest ekogroszek. Są one takie sobie.

  • Węglobud

   Dziękujemy. Staramy się ciągle by jakość worków na ekogroszek była wysoka. Na pewno będziemy nad nią jeszcze pracować.

 9. Andrzej Rakowski (zweryfikowany)

  Pierwszy mój zakup na stronie wegiel24.pl i na pewno nie ostatni, polecam z całego serca, przede wszystkim za obsługę, która błyskawicznie dostarczyła węgiel we wskazane miejsce, ale także za jakość. Ekogroszek skarbek dotarł do mnie w workach, był suchy, poręcznie zapakowany. Węgiel spala się doskonale bez zanieczyszczeń, jego wysoka kaloryczność jest odczuwalna, w sezonie grzewczym zużywam mniej węgla niż w latach poprzednich.

  • Węglobud

   Miło nam się na sercach robi, jak czytamy takie opinie. Cieszymy się, że docenił Pan nasze starania. Dziękujemy.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Ekogroszek Bobrek luzem parametry 
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność27-29 MJ/kg
Popiół3-8%
Siarka0,4-0,8%
Spiekalność0-10

TYP: 32 – węgiel gazowo-płomienny
Charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, niską zdolnością spiekania, silnie świecącym płomieniem.

Przeznaczenie:

 • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
 • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym
 • inne kotły dostosowane
 • do spalania opału we frakcji 5-25 mm

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Oblicz koszty dostawy

x

Pin It on Pinterest

Share This