Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Ostatnie palety w tej cenie!!! 3 530,00  brutto

19 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek workowany Rybnik

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości ekogroszku, który powstał ze specjalnie wyselekcjonowanego węgla kamiennego, pochodzącego z naszych, rodzimych kopalń to zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu. Ponadto nie będziesz musiał martwić się o transport – dostarczymy Twoje zamówienie w sposób szybki i profesjonalny pod konkretny adres.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Dzięki naszej wysoko wykwalifikowanej kadrze z łatwością możemy zapewnić Ci profesjonalne doradztwo oraz obsługę, które przełożą się również na Twoją pełną satysfakcję z zakupu, a przede wszystkim na zadowolenie z ekogroszku Piekło podczas jego użytkowania.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek z polskich kopalń to doskonałej jakości propozycja opału odznaczająca się wysoką kalorycznością, która bardzo dobrze sprawdzi się podczas chłodniejszych miesięcy. Jego wyższa wartość opałowa sprawia, że staje się on paliwem bardziej ekonomicznym, wytwarzającym tym samym mniejszą ilość spalin.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło – zastanawiasz się, czy warto? Warto! Zapoznaj się z parametrami tego produktu, a nie będziesz miał wątpliwości, czy warto dokonać jego zakupu. Jego spiekalność, kaloryczność oraz pozostałe parametry stanowią jego doskonały wyróżnik na tle innych produktów tego typu, świadczący o jego wysokiej jakości.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek workowany Rybnik

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This