Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

1 900,00  brutto

Ekogroszek Ruda Śląska

Wybór odpowiedniego rodzaju węgla może wydawać się mało wdzięcznym zadaniem. Szeroki wybór, różna jakość i jeszcze bardziej zróżnicowane ceny. My oferujemy Ci najwyższej jakości ekogroszek Piekło z wyselekcjonowanego węgla kamiennego, wydobywanego z naszych polskich kopalń.

Korzystna cena w połączeniu z wysoką kalorycznością oraz wydajnością sprawia, że polecany przez nas węgiel jest doskonałą propozycją dla wielu z Was.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Indywidualne podejście, profesjonalizm i rzetelność. Tym kierujemy się w kontaktach z naszymi Klientami. Doskonale wiemy, że każdy z Was posiada inne oczekiwania i wymagania, dlatego w trosce o Waszą satysfakcję zapewniamy nie tylko najwyższej jakości paliwo opałowe, ale również obsługę sprzedażową i po-sprzedażową.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek Piekło pakowany jest w 25-kilogramowe worki foliowe, które chronią opał przed opadami atmosferycznymi. Produkowany jest z wyselekcjonowanego węgla kamiennego wydobywanego z polskich kopalni. Ekogroszek spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Zalety ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło charakteryzuje się przede wszystkim wysoką kalorycznością. Zapakowany w worki sprawia, że w kotłowni będzie łatwiej o zachowanie czystości. Niska zawartość siarki i popiołu gwarantuje, że jest to paliwo opałowe znacznie bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjny węgiel.

Opinie klientów dla Ekogroszek Ruda Śląska

5 komentarzy(e) dla Dostawa KDW

 1. Michał Kaczmarek (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z dostawy węgla prosto z kopalnii PGG przez firmę Węglobud jako KDW. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i terminowo, a jakość dostarczonego węgla jest doskonała.

 2. Jan Wójcik (zweryfikowany)

  Dziękuję za świetną dostawę węgla. Zamówienie zostało dostarczone dokładnie tak, jak ustaliliśmy, a obsługa klienta była profesjonalna i pomocna.

 3. Paweł Adamczyk (zweryfikowany)

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości węgla dostarczonego przez firmę Węglobud. Dostawa była punktualna, a pracownicy byli uprzejmi i kompetentni. Polecamy ich usługi.

 4. Rafał Zieliński (zweryfikowany)

  Dostawa węgla prosto z PGG przez firmę była szybka i bezproblemowa. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.

 5. Tomasz Kowalczyk (zweryfikowany)

  Firma Węglobud spełniła moje oczekiwania podczas dostawy węgla. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
 • Jedna gra na użytkownika.
 • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest