Ekogroszek Ruda Śląska

Wybór odpowiedniego rodzaju węgla może wydawać się mało wdzięcznym zadaniem. Szeroki wybór, różna jakość i jeszcze bardziej zróżnicowane ceny. My oferujemy Ci najwyższej jakości ekogroszek Piekło z wyselekcjonowanego węgla kamiennego, wydobywanego z naszych polskich kopalń.

Korzystna cena w połączeniu z wysoką kalorycznością oraz wydajnością sprawia, że polecany przez nas węgiel jest doskonałą propozycją dla wielu z Was.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Indywidualne podejście, profesjonalizm i rzetelność. Tym kierujemy się w kontaktach z naszymi Klientami. Doskonale wiemy, że każdy z Was posiada inne oczekiwania i wymagania, dlatego w trosce o Waszą satysfakcję zapewniamy nie tylko najwyższej jakości paliwo opałowe, ale również obsługę sprzedażową i po-sprzedażową.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek Piekło pakowany jest w 25-kilogramowe worki foliowe, które chronią opał przed opadami atmosferycznymi. Produkowany jest z wyselekcjonowanego węgla kamiennego wydobywanego z polskich kopalni. Ekogroszek spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Zalety ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło charakteryzuje się przede wszystkim wysoką kalorycznością. Zapakowany w worki sprawia, że w kotłowni będzie łatwiej o zachowanie czystości. Niska zawartość siarki i popiołu gwarantuje, że jest to paliwo opałowe znacznie bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjny węgiel.

Google Maps logo

Polecam tą firmę. Profesjonalna i miła obsługa. Jakość super oczywiście konkurencyjna cena. Szybka dostawa, jestem zadowolony w 100% na pewno skorzystam ponownie.

Jacek Piwowarski

 

Google Maps logo

Polecam serdecznie. Już czwarty sezon biorę eko groszek żółty i jestem mega zadowolona. Miła i sympatyczna obsługa, szybka dostawa polecam na 100%.

Aleksandra Kroczek

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przemiła obsługa i szybka realizacja zlecenia poprzez bardzo dobry sprzęt i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Henryk Z.

 

Pełny profesjonalizm, zarówno przy zamawianiu jak i dostawie. Spalanie jak marzenie,zapewne będzie to mój stały dostawca. Polecam w 100%.

Antoni S.

 

Pin It on Pinterest

Share This