Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Cena na weekend!!! 3 540,00  brutto

21 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek Ruda Śląska

Wybór odpowiedniego rodzaju węgla może wydawać się mało wdzięcznym zadaniem. Szeroki wybór, różna jakość i jeszcze bardziej zróżnicowane ceny. My oferujemy Ci najwyższej jakości ekogroszek Piekło z wyselekcjonowanego węgla kamiennego, wydobywanego z naszych polskich kopalń.

Korzystna cena w połączeniu z wysoką kalorycznością oraz wydajnością sprawia, że polecany przez nas węgiel jest doskonałą propozycją dla wielu z Was.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Indywidualne podejście, profesjonalizm i rzetelność. Tym kierujemy się w kontaktach z naszymi Klientami. Doskonale wiemy, że każdy z Was posiada inne oczekiwania i wymagania, dlatego w trosce o Waszą satysfakcję zapewniamy nie tylko najwyższej jakości paliwo opałowe, ale również obsługę sprzedażową i po-sprzedażową.

Ekogroszek z polskich kopalni

Ekogroszek Piekło pakowany jest w 25-kilogramowe worki foliowe, które chronią opał przed opadami atmosferycznymi. Produkowany jest z wyselekcjonowanego węgla kamiennego wydobywanego z polskich kopalni. Ekogroszek spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Zalety ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło charakteryzuje się przede wszystkim wysoką kalorycznością. Zapakowany w worki sprawia, że w kotłowni będzie łatwiej o zachowanie czystości. Niska zawartość siarki i popiołu gwarantuje, że jest to paliwo opałowe znacznie bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjny węgiel.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek Ruda Śląska

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This