Ekogroszek workowany Racibórz

Ekogroszek Piekło to wysokiej jakości paliwo opałowe, które odznacza się doskonałymi parametrami, w tym niską spiekalnością, niską zawartością popiołu oraz siarki. Jest to węgiel workowany, który pozyskiwany jest ze specjalnie wyselekcjonowanych polskich kopalń. Dlatego jeśli poszukujesz opału, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci przez długi czas efektywne ciepło – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Jeśli szukasz sklepu, w którym pracownicy będą traktować Cię indywidualnie i pomogą Ci w profesjonalny sposób wybrać opał idealny dla Ciebie, to bardzo dobrze trafiłeś. A dlaczego? Ponieważ nasz sklep to profesjonalne doradztwo i obsługa na najwyższym poziomie.

Ekogroszek z polskich kopalni

Tylko węgiel z Polski! Spytasz dlaczego? Ponieważ to wysokoenergetyczny produkt o niskiej zawartości popiołu oraz siarki i przede wszystkim nasz. Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić o to, czy Twój ekogroszek spełnia odpowiednie wymogi – jest to produkt przyjazny dla środowiska, który zdecydowanie uprzyjemni obowiązek związany z obsługą Twojego automatycznego pieca.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło – to najwyższa jakość, którą podkreślają odpowiednie wartości kluczowych parametrów. Kupując nasz produkt nie musisz się martwić ani o kaloryczność opału, ani o jego spiekalność. A ponadto zawartość popiołu i siarki w naszych produktach nie będzie stanowić żadnego problemu, ponieważ zawierają się one w optymalnych granicach dla tych parametrów.

Google Maps logo

Polecam tą firmę. Profesjonalna i miła obsługa. Jakość super oczywiście konkurencyjna cena. Szybka dostawa, jestem zadowolony w 100% na pewno skorzystam ponownie.

Jacek Piwowarski

 

Google Maps logo

Polecam serdecznie. Już czwarty sezon biorę eko groszek żółty i jestem mega zadowolona. Miła i sympatyczna obsługa, szybka dostawa polecam na 100%.

Aleksandra Kroczek

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Facebook logo

Szczere i fachowe doradztwo, miła obsługa. Produkt najlepszej jakości. Korzystam z pomarańczowego piekła i jest niezawodny każdej zimy. Bardzo polecam.

Kuba Larysz

 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przemiła obsługa i szybka realizacja zlecenia poprzez bardzo dobry sprzęt i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Henryk Z.

 

Pełny profesjonalizm, zarówno przy zamawianiu jak i dostawie. Spalanie jak marzenie,zapewne będzie to mój stały dostawca. Polecam w 100%.

Antoni S.

 

Pin It on Pinterest

Share This