Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

1 900,00  brutto

Ekogroszek workowany Racibórz

Ekogroszek Piekło to wysokiej jakości paliwo opałowe, które odznacza się doskonałymi parametrami, w tym niską spiekalnością, niską zawartością popiołu oraz siarki. Jest to węgiel workowany, który pozyskiwany jest ze specjalnie wyselekcjonowanych polskich kopalń. Dlatego jeśli poszukujesz opału, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci przez długi czas efektywne ciepło – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Jeśli szukasz sklepu, w którym pracownicy będą traktować Cię indywidualnie i pomogą Ci w profesjonalny sposób wybrać opał idealny dla Ciebie, to bardzo dobrze trafiłeś. A dlaczego? Ponieważ nasz sklep to profesjonalne doradztwo i obsługa na najwyższym poziomie.

Ekogroszek z polskich kopalni

Tylko węgiel z Polski! Spytasz dlaczego? Ponieważ to wysokoenergetyczny produkt o niskiej zawartości popiołu oraz siarki i przede wszystkim nasz. Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić o to, czy Twój ekogroszek spełnia odpowiednie wymogi – jest to produkt przyjazny dla środowiska, który zdecydowanie uprzyjemni obowiązek związany z obsługą Twojego automatycznego pieca.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło – to najwyższa jakość, którą podkreślają odpowiednie wartości kluczowych parametrów. Kupując nasz produkt nie musisz się martwić ani o kaloryczność opału, ani o jego spiekalność. A ponadto zawartość popiołu i siarki w naszych produktach nie będzie stanowić żadnego problemu, ponieważ zawierają się one w optymalnych granicach dla tych parametrów.

Opinie klientów dla Ekogroszek workowany Racibórz

5 komentarzy(e) dla Dostawa KDW

 1. Michał Kaczmarek (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z dostawy węgla prosto z kopalnii PGG przez firmę Węglobud jako KDW. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i terminowo, a jakość dostarczonego węgla jest doskonała.

 2. Jan Wójcik (zweryfikowany)

  Dziękuję za świetną dostawę węgla. Zamówienie zostało dostarczone dokładnie tak, jak ustaliliśmy, a obsługa klienta była profesjonalna i pomocna.

 3. Paweł Adamczyk (zweryfikowany)

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości węgla dostarczonego przez firmę Węglobud. Dostawa była punktualna, a pracownicy byli uprzejmi i kompetentni. Polecamy ich usługi.

 4. Rafał Zieliński (zweryfikowany)

  Dostawa węgla prosto z PGG przez firmę była szybka i bezproblemowa. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.

 5. Tomasz Kowalczyk (zweryfikowany)

  Firma Węglobud spełniła moje oczekiwania podczas dostawy węgla. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
 • Jedna gra na użytkownika.
 • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest