Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

Cena na weekend!!! 3 540,00  brutto

21 w magazynie

Produkt

Akcyza

Łącznie

Ekogroszek workowany Racibórz

Ekogroszek Piekło to wysokiej jakości paliwo opałowe, które odznacza się doskonałymi parametrami, w tym niską spiekalnością, niską zawartością popiołu oraz siarki. Jest to węgiel workowany, który pozyskiwany jest ze specjalnie wyselekcjonowanych polskich kopalń. Dlatego jeśli poszukujesz opału, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci przez długi czas efektywne ciepło – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Jeśli szukasz sklepu, w którym pracownicy będą traktować Cię indywidualnie i pomogą Ci w profesjonalny sposób wybrać opał idealny dla Ciebie, to bardzo dobrze trafiłeś. A dlaczego? Ponieważ nasz sklep to profesjonalne doradztwo i obsługa na najwyższym poziomie.

Ekogroszek z polskich kopalni

Tylko węgiel z Polski! Spytasz dlaczego? Ponieważ to wysokoenergetyczny produkt o niskiej zawartości popiołu oraz siarki i przede wszystkim nasz. Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić o to, czy Twój ekogroszek spełnia odpowiednie wymogi – jest to produkt przyjazny dla środowiska, który zdecydowanie uprzyjemni obowiązek związany z obsługą Twojego automatycznego pieca.

Zalety Ekogroszku Piekło

Ekogroszek Piekło – to najwyższa jakość, którą podkreślają odpowiednie wartości kluczowych parametrów. Kupując nasz produkt nie musisz się martwić ani o kaloryczność opału, ani o jego spiekalność. A ponadto zawartość popiołu i siarki w naszych produktach nie będzie stanowić żadnego problemu, ponieważ zawierają się one w optymalnych granicach dla tych parametrów.

Zyskaj 30 zł rabatu przy zakupie węgla z kuponem piekło30 od pierwszej tony

Kiedy jest najlepszy czas na zakup ekogroszku?
Opinie klientów dla Ekogroszek workowany Racibórz

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pin It on Pinterest

Share This