Ekogroszek Piekło Pomarańczowy 29 MJ luzem

(9 opinii klienta)

1 380,00 1 418,00  brutto

 • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Ekogroszek Piekło Pomarańczowy parametry 
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność29-27 MJ/kg
Popiół3-8%
Siarka0,4-0,8%
Spiekalność0-10

Ekogroszek Piekło Pomarańczowy to opał , który został poddany obróbce mechanicznej, dzięki czemu uzyskaliśmy groszek o powtarzalnej frakcji wielkości 5-25 mm. Obróbka mechaniczna polega na kruszeniu węgla na nowoczesnych maszynach, po czym węgiel jest przesiewany przez sita, dzięki czemu klient kupuje już oczyszczony z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń ekogroszek.

Ekogroszek PIEKŁO został udoskonalony, aby jego jakość przewyższała inne paliwa stałe pod względem energetycznym. Jest to jedyny taki, dostępny na polskim rynku węgiel, który oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie przy jednocześnie bardzo wysokiej wartości energetycznej i małej zdolności spiekania. Ekogroszek PIEKŁO jest idealnym paliwem stałym do kotłów IV i V klasy ekologicznej, czyli do kotłów najnowszej generacji. Dzięki swojej wysokiej wartości energetycznej i stosunkowo niskiej cenie Ekogroszek PIEKŁO w zatrważającym tempie zyskuje coraz większa popularność w kraju.

Wyczyść
SKU: 57115 Kategoria: Tag:

9 komentarzy(e) dla Ekogroszek Piekło Pomarańczowy 29 MJ luzem

 1. Roman Plich (zweryfikowany)

  Ostatnio zakupiłem chyba najlepszy jak do tej pory ekogroszek luzem. W moim odczuciu propozycja Piekło to wysokiej jakości opał, który nie brudzi mojego pieca popiołem, pozostawia znikome ilości spieków. Bardzo dobry produkt.

 2. Tadeusz Derka (zweryfikowany)

  Ekogroszek Piekło pomarańczowy to mój wybór od kilku sezonów grzewczych. Jak dla mnie najlepszy wybór. Opał spieka się w minimalnej ilości, popiół, jaki pozostaje to również niewielka ilość. Jest odpowiednio kaloryczny. Świetny produkt wart swojej ceny.

 3. Tomasz Bereszyński (zweryfikowany)

  Wysokie parametry ekogroszku sprawiają, że długo utrzymuje on ciepło. Piec jest czysty, nie trzeba tak często usuwać popiołu. Polecam.

 4. Bolesław Radzyński (zweryfikowany)

  Z czystym sumieniem mogę polecić skład opału. Tani, dobrej jakości ekogroszek.

 5. Olgierd Urbański (zweryfikowany)

  Bardzo dobry gatunek ekogroszku. Dostawa jak zawsze ekspresowa i na czas. Polecam.

 6. Artur Głowiński (zweryfikowany)

  Zdecydowałem się na zakup ekogroszku w sezonie letnim. Ekogroszek jest dobry jakościowo. Kaloryczny o niskiej spiekalności.

 7. Miron Piotrowski (zweryfikowany)

  Bardzo dobrej jakości ekogroszek. Polecam.

 8. Maurycy Adamski (zweryfikowany)

  Dobry opał, niska zawartość siarki. Atrakcyjna cena. Polecam.

 9. Arek Sosna (zweryfikowany)

  Energetyczny i bardzo wydajny ekogroszek. Ładnie się pali. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TYP: 32 – węgiel gazowo-płomienny
Charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, niską zdolnością spiekania, silnie świecącym płomieniem.

Przeznaczenie:

 • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
 • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym
 • inne kotły dostosowane do spalania opału we frakcji 5-25 mm

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Pin It on Pinterest

Share This