Ekogroszek Piekło Fioletowy 26 MJ

(10 opinii klienta)

1 340,00 1 378,00  brutto

 • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Ekogroszek Piekło Fioletowy parametry 
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność28-26 MJ/kg
Popiół3-9%
Siarka0,6-0,8%
Spiekalność0-15

Ekogroszek Piekło Fioletowy, został wyprodukowany na bazie nowego “śląskiego” węgla, który w 2018 r. pojawił się w ofercie PGG. Ekogroszek ten został poddany obróbce mechanicznej, dzięki czemu uzyskaliśmy paliwo stałe o powtarzalnej frakcji wielkości 5-25 mm. Węgiel jest przesiewany przez sita, dzięki czemu klient kupuje już oczyszczony z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń ekogroszek.

Ten wyjątkowy produkt, stworzony z wyselekcjonowanych węgli o wzorowych parametrach jest niedostępny nigdzie indziej. Fioletowy ekogroszek PIEKŁO jest doskonałym paliwem dla kotłów spełniających wymagania ekologiczne, dzięki czemu zyskuje coraz większą popularność w kraju. Niewątpliwym plusem tego paliwa jest niska cena przy jednocześnie zachowanej wysokiej jakości opału.

Istotnym jest fakt, że niska zawartości popiołu i wilgoci ekogroszku minimalizują emisję szkodliwych czynników do powietrza atmosferycznego przy zachowaniu wysokich parametrów cieplnych.

Wyczyść
SKU: 56942 Kategoria: Tag:

10 komentarzy(e) dla Ekogroszek Piekło Fioletowy 26 MJ

 1. Dominik Kurek (zweryfikowany)

  Ekogroszek Piekło to chyba mój pierwszy wybór, dzięki któremu nie muszę martwić się, że zabraknie mi opału na najbliższy sezon grzewczy. Jest wydajny, pozostawia mało popiołu i do tego nie spieka się.

 2. Bogdan Olsza (zweryfikowany)

  Wydajny, ekologiczny ekogroszek, idealny na zimne wieczory. Tyle mogę powiedzieć na temat fioletowego ekogroszku Piekło. Polecam.

 3. Kacper Kaszyński (zweryfikowany)

  Polecam ekogroszek Piekło Fioletowy. Spiekalność na poziomie minimalnym przy bardzo wysokiej wydajności węgla. Jestem bardzo zadowolony zarówno z produktu, jak i z obsługi.

 4. Adam Nowinowski (zweryfikowany)

  Ekogroszek Piekło Fioletowy – wybór, który był moim strzałem w dziesiątkę. Parametry super, opał wydajny. A do tego wszystkiego bardzo szybka dostawa. Polecam nie tylko produkt, ale i sam sklep.

 5. Dariusz Jankowski (zweryfikowany)

  Super sprzedawca i konkretny skład z najlepszym ekogroszkiem w okolicy.

 6. Jan Olesiński (zweryfikowany)

  Kupuje u nich od kilku lat i jestem mega zadowolony z jakości ekogroszku.

 7. Artur Łatka (zweryfikowany)

  Energetyczny i wydajny ekogroszek. Polecam wszystkim, którym zależy na najlepszej jakości opału.

 8. Krystian Jaworek (zweryfikowany)

  Zawsze wiedziałem, że polski opał jest najlepszy. Tak samo jest w przypadku tego ekogroszku. Mało popiołu, bez spieków.

 9. Robert Zielak (zweryfikowany)

  Kolejny raz zakupiłem ekogroszek. Wszystko ok. Dziękuję za szybką dostawę.

 10. Mariusz Polok (zweryfikowany)

  Polecam Ekogroszek Piekło Fioletowy. Dobrze się spala, pozostawia mało popiołu.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TYP: 31,2 – węgiel płomienny charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, bardzo małą zdolnością spiekania, długim, silnie świecącym płomieniem

Przeznaczenie:

 • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
 • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym
 • inne kotły dostosowane
 • do spalania opału we frakcji 5-25 mm

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Pin It on Pinterest

Share This