Ekogroszek Piekło Czerwony 28 MJ

(13 opinii klienta)

1 400,00 1 438,00  brutto

 • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Ekogroszek Piekło Czerwony parametry 
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność29-27 MJ/kg
Popiół3-8%
Siarka0,4-0,8%
Spiekalność0-10

Oferowany EKOGROSZEK PIEKŁO w wersji czerwonej to udoskonalona propozycja, która wywrze wrażenie na Klientach swoimi parametrami.

Jako surowiec on poddany w taki sposób obróbce, by Klient otrzymał produkt najwyższej jakości o granulacji na poziomie 5-25 mm, nie zawierający zanieczyszczeń. Dzięki swojej wysokiej kaloryczności 27-29MJ/kg i niskiej spiekalności 0-10 prezentowany ekogroszek zapewni Ci pełną satysfakcję z zakupionego produktu. Będzie on idealnym paliwem stałym nie tylko dla kotłów retortowych z podajnikiem ślimakowym oraz tych z podajnikiem tłokowym. Będzie to również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kotłów najnowszej generacji, przystosowanych do spalania opału we frakcji 5-25 mm.

Ekogroszek ten to paliwo typu 32,1, czyli węgiel gazowo – płomienny charakteryzujący się dużą zawartością części lotnych, jak również silnie świecącym płomieniem. Wszystko to sprawia, że oferowany produkt cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród Klientów, którym zapewni najwyższy poziom satysfakcji.

Wyczyść
SKU: 51617 Kategoria: Tag:

13 komentarzy(e) dla Ekogroszek Piekło Czerwony 28 MJ

 1. Grzegorz Lira (zweryfikowany)

  Wysokiej jakości worki sprawiają, że ekogroszek jest suchy, wysokokaloryczny, nie spieka. Cena adekwatna do jakości, można trafić na promocje, wtedy w ogóle wychodzi konkurencyjnie. Polecam.

 2. Sebastian Mikrut (zweryfikowany)

  Co mogę powiedzieć o tym ekogroszku? Jak dla mnie doskonała propozycja. Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie. Polecam ekogroszek Piekło czerwony.

 3. Mariusz Lichota (zweryfikowany)

  Bardzo polecam. Na tę propozycję trafiłem przypadkiem i uważam, że jest ona najlepszą, którą miałam przyjemność użytkować ostatnimi laty. Kaloryczność – bardzo dobra, opał brudzi mój piec w znikomym stopniu, niemal nie spieka.

 4. Zbigniew Rykowski (zweryfikowany)

  Wszystko jak należy. Ekogroszek Piekło czerwony wysokiej jakości. Wysokokaloryczny, pozostawia minimalne ilości popiołu. Sklep profesjonalny, możliwość uzyskania rabatu. Obsługa bardzo pomocna, transport – zdecydowanie na tak. Polecam.

 5. Filip Oleszczuk (zweryfikowany)

  Doskonała i fachowa obsługa, fajne rabaty i szybka dostawa. Polecam tego sprzedawcę.

 6. Radek Filipowicz (zweryfikowany)

  Atrakcyjna cena i doskonała jakość ekogroszku sprawiły, że i w tym roku dokonałem zakupu opału właśnie u tego sprzedawcy. Polecam.

 7. Michał Malicki (zweryfikowany)

  Ekogroszek najlepszej jakości. Kaloryczność i inne parametry bez zastrzeżeń.

 8. Mariusz Zakrzewski (zweryfikowany)

  Konkurencyjne ceny, miła obsługa. Jakość ekogroszku lux.

 9. Tobiasz Sroka (zweryfikowany)

  Długo się pali, nie pozostawia dużych ilości popiołu. Dzięki temu nie trzeba go często wybierać z pieca.

 10. Cyryl Markowski (zweryfikowany)

  Polecam ekogroszek ze względu na jego dobrą kaloryczność. Obsługa i dostawa bez zastrzeżeń.

 11. Julian Maj (zweryfikowany)

  Ekogroszek bardzo ładnie się wypala i długo utrzymuje ciepło. Do tego bardzo miła obsługa.

 12. Grzegorz Kowalewski (zweryfikowany)

  Polecam wszystkim, którzy chcą raz w tygodniu nasypać opału do kotła i mieć spokój. Zero zanieczyszczeń, dużo ciepła. Kurier węgiel dostarczył suchy i czysty na czas, we wskazane miejsce. Co tu dużo mówić, super towar.

 13. Adam Kostusiak (zweryfikowany)

  Bardzo dobry ekogroszek do nowoczesnych kotłów. Mój kocioł ma automatyczny podajnik ślimakowy. Czerwony ekogroszek zamówiłem pierwszy raz w poprzednim sezonie, sprawdził się świetnie, z kotłem nic się nie działo, w popielniku nie było spieków ani za dużo popiołu. Wagowo przy dostawie też się wszystko zgadzało, węgiel przyjechał suchy bez zanieczyszczeń. Szczerze polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TYP: 32,1 – węgiel gazowo-płomienny

Charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, niską zdolnością spiekania, silnie świecącym płomieniem.

Przeznaczenie:

 • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
 • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym
 • inne kotły dostosowane
 • do spalania opału we frakcji 5-25 mm

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Pin It on Pinterest

Share This