NIEDOSTĘPNY
Parametry
Kaloryczność27-26 MJ/kg
Granulacja5-25 [mm]
Popiółdo 7 %
Siarka0,6-1,0 %
Spiekalnośćdo 10 RI

Ekogroszek Piekło Czarny 24-22 MJ / Groszek Plus POLSKI luzem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przedstawiamy Ci nasz znakomity Ekogroszek Piekło Czarny dostępny teraz także w opcji luzem. Z tej samej, zaufanej kopalni i z tymi samymi, wyjątkowymi parametrami, ale w nowej, jeszcze bardziej ekologicznej formie zakupu.

Pochodzący z renomowanych kopalń Sobieski i Janina, będących częścią uznanej Grupy TAURON, nasz ekogroszek stanowi znakomitą alternatywę dla popularnych produktów marki JARET. Jego jakość jest ciągle przez nas monitorowana i kontrolowana, aby zapewnić Ci produkt, który zawsze spełnia najwyższe standardy.

Co sprawia, że nasz ekogroszek jest wyjątkowy? Przeznaczony do kotłów z automatycznym podajnikiem, gwarantuje nie tylko komfort, ale także efektywność ogrzewania Twojego domu. Znakomite parametry jakościowe produktu oraz jego konkurencyjna cena sprawiają, że jest to wybór, który doceni każdy użytkownik. Wysoka wartość opałowa sprawia, że zużywasz mniej, a Twój piec działa wydajnie i bezawaryjnie.

Zapewniaj swojemu domowi efektywne i ekologiczne ciepło z Ekogroszkiem Piekło Czarny i miej pewność, że Twój komfort cieplny jest zawsze na pierwszym miejscu. Odkryj zalety ogrzewania produktami najwyższej jakości, teraz dostępnymi także luzem!

TYP: 31,2 – węgiel kamienny płomienny charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, bardzo małą zdolnością spiekania, długim, silnie świecącym płomieiem.

Przeznaczenie:

  • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
  • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym

1 450,00  brutto

Oferta ważna jeszcze

NIEDOSTĘPNY

Opinie klientów dla Ekogroszek Piekło Czarny 24-22 MJ / Groszek Plus POLSKI luzem

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Jaki jest czas realizacji?

Zamówienia naszymi samochodami (do 100 km od składu w Żorach) realizowane są w ciągu 24h, w zależności od godziny zakupu i odległości dostawa zamówienia nawet tego samego dnia.

Jakie są koszty dostawy?

Wysyłka zamówień realizowana jest naszymi samochodami w promieniu 100 km od składu oraz przez firmę kurierską na terenie całego kraju.

Szczegółowe koszty dostawy

Rodzaj wysyłkiCenaObszar
Dostawa lokalna75 zł do 10 km od składu (Żory)
Mała wywrotka - wysyp opału sypkiego do tyłu. Ręczny rozładunek workowanego opału.7,5 zł/kmod 11 do 100 km od składu (Żory)
Wywrotka do 8 ton - wysyp opału sypkiego do tyłu. Rozładunek opału workowanego na paletach dźwigiem tzw. HDS15 zł/kmod 11 do 100 km od składu (Żory)

Czy jakość węgla jest gwarantowana?

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
-50 zł/t od tony
Nagroda
Bez nagrody
Nagroda
Prawie!
Nagroda
Innym razem
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.
  • Liczba nagród w loterii jest ograniczona. Wylosowanie kuponu nie gwarantuje ich otrzymania. Decyduje kolejność zamówień.

Pin It on Pinterest