Ekogroszek Piekło Beżowy 25 MJ

(8 opinii klienta)

1 260,00 1 298,00  brutto

 • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Ekogroszek Piekło Beżowy parametry 
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność25-24 MJ/kg
Popiół5-10%
Siarka0,6-0,9%
Spiekalność0-5

Ekogroszek Piekło Beżowy to opał, który został poddany obróbce mechanicznej, dzięki czemu uzyskaliśmy paliwo stałe o powtarzalnej frakcji wielkości 5-25 mm. Surowcem bazowym jest węgiel, przesiewany przez sita, dzięki czemu klient kupuje już oczyszczony z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń ekogroszek.

Ten wyjątkowy produkt, stworzony z wyselekcjonowanych węgli o wzorowych parametrach jest niedostępny nigdzie indziej. Beżowy Ekogroszek PIEKŁO jest doskonałym paliwem dla kotłów spełniających wymagania ekologiczne, dzięki czemu zyskuje coraz większą popularność w kraju. Niewątpliwym plusem tego paliwa jest niska cena przy jednocześnie zachowanej wysokiej jakości opału.

Ekogroszek Piekło Beżowy został przebadany przez Centralne Laboratorium Pomiarowo – Badawcze. Dzięki czemu uzyskał świadectwo bezpieczeństwa ekologicznego. Badania te potwierdzają, iż jest to paliwo spełniające wymagania nowoczesnej i ekologicznej techniki grzewczej. Ekogroszek PIEKŁO beżowy jest rekomendowany dla kotłów najnowszej generacji, IV i V klasy ekologicznej.

Wyczyść
SKU: 56948 Kategoria: Tag:

8 komentarzy(e) dla Ekogroszek Piekło Beżowy 25 MJ

 1. Marek Nowacki (zweryfikowany)

  Przystępne ceny, miła i konkretna obsługa. Polecam.

 2. Diego Sadowski (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości, jak i ceny ekogroszku. Polecam serdecznie.

 3. Piotr Górecki (zweryfikowany)

  Co ja mogę jeszcze dodać. Super kontakt, błyskawiczna dostawa. Ekogroszek pierwsza klasa.

 4. Filip Bogus (zweryfikowany)

  Duży asortyment w naprawdę niskich cenach. Kaloryczność ok, bez spieków i z małą ilością popiołu.

 5. Janusz Zwolak (zweryfikowany)

  Dostawa bardzo szybka, opał dobry, nie tworzy spieków. Dla mnie jak do tej pory najlepszy zakup. Polecam.

 6. Tobiasz Orkisz (zweryfikowany)

  Znajomy skusił mnie na zakup właśnie ekogroszku u was. I nawet przez chwilę nie żałowałem zakupu. Najlepszy ekogroszek jaki do tej pory kupiłem.

 7. Karol Szewczyk (zweryfikowany)

  Doskonała obsługa i kontakt. Ekogroszek niezwykle kaloryczny.

 8. Krystian Gmoch (zweryfikowany)

  Zarówno opał jak i firma godne polecenia. Ekogroszek piekło Beżowy dobrze się spala, nie tworzy spieków.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TYP: 31,2 – węgiel płomienny charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, bardzo małą zdolnością spiekania, długim, silnie świecącym płomieniem

Przeznaczenie:

 • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
 • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym
 • inne kotły dostosowane
 • do spalania opału we frakcji 5-25 mm

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Pin It on Pinterest

Share This