Ekogroszek Piekło Beżowy 25 MJ luzem

(5 opinii klienta)

1 180,00 1 218,00  brutto

 • Stan magazynowy: mała ilość

Oferta ważna jeszcze

Ekogroszek Piekło Beżowy parametry 
Granulacja5-25 [mm]
Kaloryczność25-24 MJ/kg
Popiół5-10%
Siarka0,6-0,9%
Spiekalność0-5

Ekogroszek Piekło Beżowy 25 MJ to opał, który został poddany obróbce mechanicznej, dzięki czemu uzyskaliśmy paliwo stałe o powtarzalnej frakcji wielkości 5-25 mm. Obróbka mechaniczna polega na kruszeniu węgla na nowoczesnych maszynach, po czym węgiel jest przesiewany przez sita, dzięki czemu klient kupuje już oczyszczony z wszelkich pyłów i zanieczyszczeń ekogroszek.

Ten wyjątkowy produkt, stworzony z wyselekcjonowanych węgli o wzorowych parametrach jest niedostępny nigdzie indziej. Ekogroszek Piekło Beżowy jest doskonałym paliwem dla kotłów spełniających wymagania ekologiczne, dzięki czemu zyskuje coraz większą popularność w całym kraju. Niewątpliwym plusem tego paliwa jest niska cena przy jednocześnie zachowanej wysokiej jakości opału.

Ekogroszek Piekło Beżowy został przebadany przez Centralne Laboratorium Pomiarowo – Badawcze. Dzięki czemu uzyskał świadectwo bezpieczeństwa ekologicznego. Badania te potwierdzają, iż jest to paliwo spełniające wymagania nowoczesnej i ekologicznej techniki grzewczej. Ekogroszek PIEKŁO jest rekomendowany dla kotłów najnowszej generacji, IV i V klasy ekologicznej.

Wyczyść
SKU: 57121 Kategoria: Tag:

5 komentarzy(e) dla Ekogroszek Piekło Beżowy 25 MJ luzem

 1. Igor Kaniewski (zweryfikowany)

  Wszystko ok. Zarówno ekogroszek jak i kontakt ze sprzedawcą. Miła i rzetelna obsługa. Polecam.

 2. Paweł Wojdyła (zweryfikowany)

  Do tej pory kupowałem w kilku składach opał na zimę. Teraz trafiłem na waszą stronę i to był strzał w 10. Ekogroszek kaloryczny, mało popiołu, brak spieków i w dodatku suchy. Polecam.

 3. Franciszek Wasilewski (zweryfikowany)

  Szybka dostawa, dobry kontakt ze sprzedawcą. Opał ok.

 4. Olgierd Zawadzki (zweryfikowany)

  Ekogroszek, który mogę polecić z czystym sumieniem. Dobrze się pali, nie pozostawia prawie wcale popiołu.

 5. Mariusz Trocki (zweryfikowany)

  Najlepszy ekogroszek, jaki do tej pory kupowałem. Dobrze się pali. Jest kaloryczny i pozostawia znikome ilości popiołu.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TYP: 31,2 – węgiel płomienny charakteryzuje się dużą zawartością części lotnych, bardzo małą zdolnością spiekania, długim, silnie świecącym płomieiem.

Przeznaczenie:

 • kotły retortowe z podajnikiem ślimakowym
 • kotły retortowe z podajnikiem tłokowym

Opał workowany

paleta zawiera 40 odpornych na promienie UV, dobrze zgrzanych, wytrzymałych, dodatkowo perforowancyh foliowych worków o wadze 25kg, umieszczonych na palecie bezzwrotnej o wymiarach 120×80 cm; całość zabezpieczona kapturem oraz folią stretch

Gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować głównie suchy węgiel, mimo to podczas długotrwałych opadów atmosferycznych (zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym), może się zdarzyć, że węgiel będzie mokry.

Do każdego zakupu dołączamy świadectwo jakości paliw stałych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni swojego zakupu. U nas nie sprzedajemy kota w worku.

Nowelizacja ustawy o akcyzie

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie zmiany dotyczące ustawy o podatku akcyzowym, w związku z czym każdy nabywca jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, informującego, że nabyte przez niego wyroby zostaną użyte do celów objętych zwolnieniem z akcyzy. Składane oświadczenie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres nabywcy, jego nr dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, numer pesel oaz informacje dotyczące ilości, rodzaju i przeznaczenia nabytych wyrobów. Oświadczenie musi być skwitowane datą, miejscem złożenia oświadczenia oraz odręcznym podpisem oświadczającego. Oświadczenie może zostać dołączone jako dodatkowy dokument, umieszczone na fakturze lub okresowej umowie kupna/sprzedaży zawartej pomiędzy stronami transakcji.

Nabywcy wyrobów węglowych ponoszą odpowiedzialność za treść złożonego przez nich oświadczenia. W przypadku złożenia nieprawidłowego oświadczenia po stronie nabywcy może zostać rozpoznana zaległość w podatku akcyzowym. Dodatkowo na nabywcy może ciążyć ryzyko odpowiedzialności karnej skarbowej.

Pin It on Pinterest

Share This