Ekogroszek Piekło Pomarańczowy
(58 opinii klienta)

2 599,00  brutto

Ekogroszek workowany Orzesze

Jesteśmy sklepem, który w swojej ofercie posiada szeroką gamę asortymentu związanego z ogrzewaniem. Znajdziesz u nas między innymi różne rodzaje ekogroszku workowanego, który posiada świetne parametry, pozwalające na uzyskanie wysokiego poziomu satysfakcji z użytkowania naszym Klientom. Oferowany ekogroszek jest produktem otrzymywanym z węgla pochodzącego z wyselekcjonowanych, polskich kopalń, co zapewnia mu wysoką jakość.

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Nasz sklep dzięki wyspecjalizowanej kadrze może pochwalić się profesjonalnym doradztwem i obsługą, dzięki czemu jesteśmy w stanie każdego z naszych Klientów potraktować w sposób indywidualny i doradzić mu w wyborze ekogroszku idealnego właśnie dla niego.

Ekogroszek z polskich kopalni

Zastanawiasz się czy ekogroszek, który odnajdziesz w naszej ofercie jest wart uwagi? Kompletnie niepotrzebnie, ponieważ jest to produkt, który otrzymujemy ze specjalnie wyselekcjonowanego węgla kamiennego pozyskiwanego z naszych, rodzimych kopalń.

Zalety Ekogroszku Piekło

Jakie są zalety Ekogroszku Piekło? Przede wszystkim wysoka wydajność i efektywność, dzięki wysokiej kaloryczności oraz niskiej spiekalności co sprawia, że nasze propozycje stają się ekonomicznym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka wysokiej jakości opału dla swojego gospodarstwa domowego.

Dostawa za 0 zł
Bez nagrody
Innym razem
Prawie!
-50 zł/t od tony
-100 zł na koszyk
Bez nagrody
Brak szczęścia
Prawie!
-100 zł od tony
Bez nagrody
Pech
Skorzystaj z szansy na tańszy węgiel!
Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!
Nasze zasady:
  • Jedna gra na użytkownika.
  • Cwaniacy zostaną zdyskwalifikowani.

Pin It on Pinterest

Share This